Моя хата скраю

Сотні тисяч людей на вулиці протягом 3х неділь на фоні гробового мовчання президента – це вже надлом системи державного управління. Не бачу сенсу ще раз висвітлювати всі ті трагічні речі, які привели людей на Майдан. Це не тільки “кривава субота” та зрив асоціації, це всі попередні роки. і то правда. 

Я горджусь тими людьми, які стоять на Майдані за своє і ВАШЕ майбутнє (вони вірять в те). Я чула не від одного фрази “я тут до останнього, мені втрачати немає чого”. вони відчайдушні. і вони герої, шановні. ті, в адрес кого ми всі так емоційно кричимо “Героям слава!”. Дай Бог їм здоров’я і їхнім дітям.

та навіть не це головне, що я хочу сказати, а точніше до кого я хочу звернутись. я звертаюсь до тих, хто сидить вдома, їсть олів’є, запиває колою і вважає, що то його не стосується. трагізм полягає в тому, що більшість з вас також ПРОТИ цього режиму, ви також ниєте, яка погана в нас влада і як вам важко жити. тому я приєднуюсь до звернення С. Вакарчука і прошу вас: не мовчіть! зрозумійте банальну і всім відому річ: зараз як ніколи потрібно об’єднатись, показати на весь світ, що ми не тільки читали статтю 34 і статтю 39 Конституції України, але і вміємо відстоювати свої права. Європа і світ спостерігає, як Україна демонструє свою національну свідомість. А для цього потрібно вийти на Майдан! іншого вибору в нас немає! Я була свідком того, як представники преси зі Словенії брали інтерв’ю в чоловіка із Нью-Йорка. Він виїхав з України багато років тому, і він кинув все – приїхав на Батьківщину на Майдан. А ви сидите на диванах на своєму 10-му поверсі, моніторите інфу в соц мережах, дивитесь новини і не вдарите пальцем об палець. звільніться від того “моя хата скраю – я нічого не знаю”. задумайтесь над тим, що крім “добре поїсти, одягнутись, сходити в ресторан, мати добре оплачувану роботу” є ще інші цінності.

Кажуть: “Не суди та не будеш судимим”. І знаєте, я намагалась жити за цим принципом. до сьогоднішнього дня. Всі у своїх зверненнях тільки закликають вийти на Майдан, а я ще осуджую вас. За вас творять історію, вас ставлять на коліна, проливають кров ваших братів, у вас крадуть майбутнє,а ви просто їсте олів’є, запиваючи колою.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh