Авторські статті

Перемога над режимом Януковича стала гідним ушануванням 200-річчя Тараса Шевченка

9 березня 2014 року в Одесі біля пам’ятника Тарасові Шевченку в однойменному парку з нагоди 200-річчя від дня народження Кобзаря обласна організація ВО “Свобода” провела національне віче. Участь у заході взяв народний депутат України, уповноважений представник парламентської фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” на Одещині Павло Кириленко.

Павло Кириленко наголосив, що перемога над кримінальним режимом Януковича стала гідним вшануванням 200-річчя Шевченка: “Українці вигнали банду, вигнали хама. Але кінцевою метою цієї звитяги має бути повна влада українців. Тому маємо ще докласти чимало зусиль, аби сподівання людей, які стояли на Майдані, які загинули на Майдані, втілились у життя. Аби знову колишні бандити й хабарники не повернулися до влади. Національна, справедлива держава, за яку ми продовжуємо боротьбу, подолає труднощі, в тому числі і будь-які зазіхання на нашу землю”. Націоналіст також закликав містян створювати у своїх середовищах галузеві об’єднання, профспілки і бути готовими опановувати владу.

Голова Одеської обласної організації ВО “Свобода” Андрія Маляс акцентував на національному піднесенні та зростанні патріотичного руху на Одещині: “Намагання кремлівських холуїв перетворити одеситів у “совків” зійшли нанівець. Одеса, як і решта України, була активна в боротьбі проти режиму Януковича. Масові віча та марші вулицями міста протягом останніх місяців засвідчили, що Одеса відроджується, наповнюється вільним духом і вже ніколи не повернеться в фарватер Москви”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.