Авторські статті

Україна рухається в напрямку до побудови демократичного суспільства, – Генеральний секретар Ради Європи

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов зустрівся з Генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом і Міністром закордонних справ Австрійської Республіки Себастіаном Курцом.

Під час зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію, що склалась в Україні, особливу увагу приділивши подіям, що відбувається в АР Крим.

За словами О. Турчинова, у Уряду є чітка програма щодо виведення України з кризи.

“Ми відновили співпрацю з МВФ та проводимо активні переговори з іншими міжнародними інституціями”, – сказав він, наголосивши, що проблемою на шляху стабілізації ситуації в Україні стала агресія Російської Федераціі в Криму.

Водночас, на думку Голови парламенту, міжнародна спільнота не залишить Україну “наодинці з агресором, відповідно до Будапештського Меморандуму”, згідно із яким гарантами територіальної цілісності та суверенітету нашої країни виступили Британія та США.

У свою чергу Турб’єрн Ягланд від імені Ради Європи висловив цілковиту підтримку новій владі України. “Ми бачимо, що Україна рухається в напрямку до побудови справді демократичного суспільства та вітаємо ті реформи, які ваш Уряд впроваджує”, – зазначив він.

“Ми тут, щоб висловити вам нашу чітку позицію: ми підтримуємо територіальну цілісність Украіни”, – сказав Т. Ягланд, додавши, що Рада Європи готова направати своїх спостерігачів до Криму якнайшвидше.

Окрім того, Міністр закордонних справ Австрійської Республіки Себастьян Курц нагадав, що австрійський уряд одним із перших ввів фінансові санкції проти високопосадовців, які були причетні до кровопролиття в Києві. “Австрія працюватиме над тим, щоб швидше повернути ці кошти до України”, – сказав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.