Авторські статті

Клініка «Шаріте» лікує Юлію Тимошенко, – прес-реліз клініки

Починаючи з лютого 2012 року, лікарі університетської клініки «Шаріте» з Берліна проводили обстеження та лікували Юлію Тимошенко в українському місті Харкові. Крім того, клініка «Шаріте» запропонувала продовжити лікування пацієнтки в Німеччині. Юлія Тимошенко вже прибула до Берліна й лікарі клініки почали лікування.

По її прибуттю колектив лікарів «Шаріте» провів ретельне обстеження Юлії Тимошенко та зробив перші кроки з її терапевтичного обслуговування. Голова правління «Шаріте», невролог проф. д-р Карл Макс Айнхойпль говорить: «Згідно з наявними обставинами Юлії Тимошенко йдеться добре. У неї хронічне захворювання, що викликає болі й пов’язане зі встановленою грижею міжхребетних дисків і запаленням хребцевих суглобів. Зараз ми почали проводити терапію по болях у спині».

Як повідомляє колектив лікарів, спочатку за допомогою знеболюючих препаратів відбудеться консервативне лікування больових симптомів. Окрім цього, із сьогоднішнього дня Юлія Тимошенко проходить фізичну терапію.

Наступними днями до діагностичних і терапевтичних заходів долучаться спеціалісти в галузі ортопедії,фізикальної медицини, неврології, нейрохірургії та нейрорадіології. Після цього експерти «Шаріте» вирішать, чи потребує пацієнтка проведення операції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.