Клініка «Шаріте» лікує Юлію Тимошенко, – прес-реліз клініки

Починаючи з лютого 2012 року, лікарі університетської клініки «Шаріте» з Берліна проводили обстеження та лікували Юлію Тимошенко в українському місті Харкові. Крім того, клініка «Шаріте» запропонувала продовжити лікування пацієнтки в Німеччині. Юлія Тимошенко вже прибула до Берліна й лікарі клініки почали лікування.

По її прибуттю колектив лікарів «Шаріте» провів ретельне обстеження Юлії Тимошенко та зробив перші кроки з її терапевтичного обслуговування. Голова правління «Шаріте», невролог проф. д-р Карл Макс Айнхойпль говорить: «Згідно з наявними обставинами Юлії Тимошенко йдеться добре. У неї хронічне захворювання, що викликає болі й пов’язане зі встановленою грижею міжхребетних дисків і запаленням хребцевих суглобів. Зараз ми почали проводити терапію по болях у спині».

Як повідомляє колектив лікарів, спочатку за допомогою знеболюючих препаратів відбудеться консервативне лікування больових симптомів. Окрім цього, із сьогоднішнього дня Юлія Тимошенко проходить фізичну терапію.

Наступними днями до діагностичних і терапевтичних заходів долучаться спеціалісти в галузі ортопедії,фізикальної медицини, неврології, нейрохірургії та нейрорадіології. Після цього експерти «Шаріте» вирішать, чи потребує пацієнтка проведення операції.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh