Молода туристка зі Швейцарії в центрі Відня, захищаючи себе, зламала ніс біженцю з Афганістану

Інцидент, що стався у переддень Нового року перед мерією Відня може спричинити болючі наслідки для підозрюваної. Молода туристка зі Швейцарії дала енергійну відсіч передбачуваним сексуальним домаганням з боку молодої людини, біженця з Афганістану, рефлекторно вдаривши його в обличчя і зламавши йому ніс.

Наслідки для 21-річної дівчини можуть бути різноманітні і теоретично можуть спричинити за собою навіть кримінальну справу.

Поліція розказала, що вона змушена офіційно реагувати на цей випадок, так як це кримінальний злочин. І тепер питання стоїть в тому, чи був це акт законної самооборони. Якщо розслідування прийде до висновку, що дівчина адекватно відреагувала на аморальний дотик підозрюваного до її сідниць, то обвинувачення не буде пред’явлено і вона буде виправдана. Можливий також і інший сценарій розвитку подій: наприклад, суд може присудити швейцарці виплатити афганцю деяку суму грошей в якості компенсації. У цьому випадку кримінальна справа на молоду туристку не буде заведено. Ну і третій, малоймовірний варіант: засудження молодої жінки на тюремне ув’язнення.

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh