Авторські статтіНовини з Австрії

Армія Австрії слабо оснащена і не готова до виконання своїх конституційних завдань, – президент Австрії

За нещодавньою заявою Ван дер Беллена, армія Австрії слабо оснащена і не готова до виконання своїх конституційних завдань. Міністр оборони Кунасек, буквально сприйняв критику федерального президента і головнокомандуючого Олександра ван дер Беллена і поставивши за мету досягти бюджету для довіреного міністерства в три мільярди євро в найкоротший час.

У минулому році бюджет армії становив трохи більше двох мільярдів євро. До 2020 року він винен був вирости до 2,4 мільярда євро, перш ніж кошти на армію в 2021 році повинні були б знову скорочені, тому як до цього часу закінчилася б спеціальна інвестиційна програма колишнього міністра оборони від SPÖ Ханса-Петера Доскоцила. У той час як , на думку чинного уряду, країні потрібен бюджет у розмірі одного відсотка від валового внутрішнього продукту (ВВП). Винен в «інвестиційному відставання», за словами нинішнього міністра Кунасека, міністри оборони SPÖ, які займалися будівництвом збройних сил Австрії в останні десять років.

Відомо, що одна з наболілих проблем збройних сил Австрії (Österreichisches Bundesheer) — це застаріле озброєння. Тому найближчим часом уряд планує виділення коштів на придбання для заміни майже 50-літніх вертольотів Alouette і літаків Saab 105. Зокрема виділяється 300 мільйонів Євро на дванадцять нових багатоцільових вертольотів — наступників Alouette, поповнення вже наявної ескадрильї вертольотів «Блэкхок», а також на інфраструктуру і навчання. Перші зразки сучасної техніки почнуть надходити у війська починаючи вже з 2019 року.

Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України