Армія Австрії слабо оснащена і не готова до виконання своїх конституційних завдань, – президент Австрії

За нещодавньою заявою Ван дер Беллена, армія Австрії слабо оснащена і не готова до виконання своїх конституційних завдань. Міністр оборони Кунасек, буквально сприйняв критику федерального президента і головнокомандуючого Олександра ван дер Беллена і поставивши за мету досягти бюджету для довіреного міністерства в три мільярди євро в найкоротший час.

У минулому році бюджет армії становив трохи більше двох мільярдів євро. До 2020 року він винен був вирости до 2,4 мільярда євро, перш ніж кошти на армію в 2021 році повинні були б знову скорочені, тому як до цього часу закінчилася б спеціальна інвестиційна програма колишнього міністра оборони від SPÖ Ханса-Петера Доскоцила. У той час як , на думку чинного уряду, країні потрібен бюджет у розмірі одного відсотка від валового внутрішнього продукту (ВВП). Винен в «інвестиційному відставання», за словами нинішнього міністра Кунасека, міністри оборони SPÖ, які займалися будівництвом збройних сил Австрії в останні десять років.

Відомо, що одна з наболілих проблем збройних сил Австрії (Österreichisches Bundesheer) — це застаріле озброєння. Тому найближчим часом уряд планує виділення коштів на придбання для заміни майже 50-літніх вертольотів Alouette і літаків Saab 105. Зокрема виділяється 300 мільйонів Євро на дванадцять нових багатоцільових вертольотів — наступників Alouette, поповнення вже наявної ескадрильї вертольотів «Блэкхок», а також на інфраструктуру і навчання. Перші зразки сучасної техніки почнуть надходити у війська починаючи вже з 2019 року.

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh