Авторські статті

Павлов: пожежі в Луганській області – ще одне підтвердження, що Росія веде війну проти України

Як інформує наш сайт, популярний український блогер і політолог Віктор Павлов пише на своїй сторінці в Facebook, то, що відбувається на сході України, а саме в Луганській області з підпалами територій наочно демонструє, що проти України ведуть війну ніякі не сепаратисти або «ополченці» , а саме справжнісінькі російські окупанти, тобто, ті люди, які приїхали на нашу українську територію, щоб грабувати, вбивати і мародерствувати.

За словами блогера, російські солдати розуміють, що рано чи пізно з Москви надійде наказ і їх покличуть назад в Росію або ж просто замінять новим «гарматним м’ясом». Тому сьогодні можна перетворювати Луганську область на випалену пустелю, адже ніхто в Кремлі не ставить завдання, щоб зберегти регіон, забезпечити його захист. Є завдання – постійно нагнітати ситуацію, перетворюючи Донбас в непридатний до нормального життя регіон.

Віктор Павлов підкреслює, які б відірвані на всю голову не були б жителі Донбасу, які взяли в руки зброю, але у них точно не вистачило б сміливості знищувати ту землю, де живуть самі ж. Тому масові пожежі – це ще одне підтвердження того, що Росія веде війну проти України і перемир’я, яким так хвалиться президент, давно вже немає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України