Павлов: пожежі в Луганській області – ще одне підтвердження, що Росія веде війну проти України

Як інформує наш сайт, популярний український блогер і політолог Віктор Павлов пише на своїй сторінці в Facebook, то, що відбувається на сході України, а саме в Луганській області з підпалами територій наочно демонструє, що проти України ведуть війну ніякі не сепаратисти або «ополченці» , а саме справжнісінькі російські окупанти, тобто, ті люди, які приїхали на нашу українську територію, щоб грабувати, вбивати і мародерствувати.

За словами блогера, російські солдати розуміють, що рано чи пізно з Москви надійде наказ і їх покличуть назад в Росію або ж просто замінять новим «гарматним м’ясом». Тому сьогодні можна перетворювати Луганську область на випалену пустелю, адже ніхто в Кремлі не ставить завдання, щоб зберегти регіон, забезпечити його захист. Є завдання – постійно нагнітати ситуацію, перетворюючи Донбас в непридатний до нормального життя регіон.

Віктор Павлов підкреслює, які б відірвані на всю голову не були б жителі Донбасу, які взяли в руки зброю, але у них точно не вистачило б сміливості знищувати ту землю, де живуть самі ж. Тому масові пожежі – це ще одне підтвердження того, що Росія веде війну проти України і перемир’я, яким так хвалиться президент, давно вже немає.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh