Фокін був призначений в ТКН не без врахування інтересів Кремля, – Дмитро Громаков

Навіть після відсторонення Вітольда Фокіна з ТКГ в Мінську не припиняються розмови про те, чиєю креатурою він був в цьому переговорному процесі? Звичайно ж останнє слово в його призначенні було за главою Офісу президента Андрієм Єрмаком, але тут проглядається ще той факт, що росіяни могли впливати на главу Офісу президента і взагалі на українську владу, бо вони зацікавлені у формуванні зручних для себе переговорників від України в Мінську . Як інформує наш сайт, про це в ефірі «Радіо Свобода» заявив керівник дослідницьких проектів центру «Реалізація та аналіз несистемних дій» Дмитро Громаков.

Він зазначив, росіяни відкритим текстом говорять, з ким вони в Мінську будуть говорити, а з ким вони не будуть говорити точно. Це те, що сталося з тим же самим Романом Безсмертним, з тієї ж самої Іриною Геращенко, які були видалені з Мінської групи на старті, при заході в цей процес Андрія Єрмака і тому, коли мова йде про вплив Росії, то швидше треба говорити про вплив на позиції учасників переговорів, з точки зору їх зручності для росіян.

Дмитро Громаков додав, що стосується самого Фокіна, то він ніколи не приховував свою позицію про те, що він підтримував агресію росіян в Криму, кажучи про те, що, якби не сталося цієї агресії, то НАТО б уже перебувало в Чорному морі, а натівські бази були б в Україні, чого і злякалася Росія. Тобто, він виступав спочатку з позиції російських інтересів, тому він і був вигідний і зручний для Кремля.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh