Авторські статті

Тарас Чорновіл: довго думав, що мені це «За майбутнє!» нагадує? Потім зрозумів, що це ж примітивний тост за столом

Як інформує наш сайт, популярний український політолог і політик Тарас Чорновіл пише на своїй сторінці в Facebook, сьогодні в розпал кампанії місцевих виборів на 100% можна сказати, яка з партій найбільше вирішила вкатати фінанси в рекламу. Це, звичайно ж, партія «За Майбутнє!», Інтереси в якій не приховує один з найодіозніших олігархів України Ігор Коломойський.

Політолог зазначає, сьогодні куди не підеш, скрізь тебе підстерігають ці вірусні борди від «За майбах Коломойського». Ігор Валерійович грошей на рекламу, як і раніше, не пошкодував. Схожа ситуація була і з рекламою і піаром «Слуги народу» Зеленського, а ще раніше «кропу».

«Мене весь час не покидає думка, що мені це« За майбутнє! » нагадує? Потім зрозумів, що це ж примітивний тост за столом, коли всі нормальні застільні побажання вже вичерпалися, а в голові від алкоголю вже така порожнеча, що гості починають говорити якусь примітивну банальність або вульгарність, тільки б швидше залити в горло чергову дозу горілки. Десь між «За дружбу і любов!» і «За улюблену тещу в ліжку …», – написав політолог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України