Духовне

Патріарх Святослав відвідав «Веселі канікули з Богом» в урочищі Підлюте

У суботу, 5 серпня, у рамках відвідин дитячих таборів на Прикарпатті,  Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук, завітав в урочище Підлюте, де проходять «Веселі Канікули з Богом».

Зустріли Патріарха музичним маршем, який виконали учасники табору разом з отцем-духівником Софроном Зелінським. Діти були дуже раді бачити предстоятеля Церкви, адже присутність Владики – це присутність доброго Батька, який піклується своїми дітьми.

Разом із Блаженнішим були присутні: Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, Єпископ-помічник Владика Йосафат Мощич, синкел у справах духовенства та священичих родин о. Олег Каськів, директор табору о. Микола Крушец, ректор Івано-Франківської Духовної Семінарії о. Олесь Будзяк, а також обласна та районна влада.

В ході зустрічі о. Микола Крушец від імені всіх учасників Веселих Канікул вручив футболку табору Главі УГКЦ.

Підсумовуючи приємну зустріч з дітьми табору, Патріарх Святослав виявив велику радість, що тут наймолодше покоління Церкви вміє проводити свої літні канікули з Богом.

На завершення Блаженніший подякував за такий теплий прийом, уділив усім присутнім своє архієрейське благословення, та побажав, щоб і надалі такі «Веселі Канікули з Богом» відбувались щороку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України