Поради

Пастка для Раку або чим небезпечний шлюб знаків Води

Не створені для одруження

Рак, Скорпіон і Риби одні з небагатьох сузір ‘ їв, хто може прожити в повній самоті. Таку можливість їм подарували зірки і не просто так. Астрологи розкажуть, чим небезпечний шлюб знаків Води.

Стихія Води — вільна і непостійна. Вона підштовхує людей на божевільні вчинки і непередбачувані рішення. На думку астрологів, саме ці риси «увібрав» у себе Рак. Його бурхливий характер і політ фантазії навряд чи виживе поруч з іншою людиною. Найчастіше, шлюб для Раку — це пастка. Він позбавляє зодіаку всіх емоцій, бажань і можливостей. Але вихід є, сузір’я Води підійде чоловік, який не буде позбавляти його волі. Якщо енергетика Раку не знаходиться в чужих «оковах», то найімовірніше сімейне життя складеться чудово.

Скорпіони також не створені для одруження. Аура їх внутрішньої любові настільки всеохоплююча, що в шлюбі зодіаку витерпіти практично неможливо. «Він заповнює собою весь простір. Скорпіон і кроку не дає зробити своїй другій половинці. Але проблема не в довірі, а в його тязі до близької людині. Для сузір’я партнер стає сенсом життя.» — поділився астролог. А така сильна любов робить його настирливим і нав’язувати язливим. Шлюб для Скорпіона небезпечний розбитим серцем, і далеко не один раз.

У Риб все інакше, вони готові до сімейного життя. Єдине що їм заважає, це штамп у паспорті. Виявилося, що саме одруження змінює енергетику зодіаку. Астрологи кажуть, що Рибам хочеться різко залишитися одним і додому більше не повертатися. Тому, найкраще що може зробити партнер зодіаку, це не наполягати на весіллі.

Шлюб — це не завжди найважливіша частина життя. Знаки Води можуть легко прожити без неї, але навіть зірки іноді помиляються.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України