Пастка для Раку або чим небезпечний шлюб знаків Води

Не створені для одруження

Рак, Скорпіон і Риби одні з небагатьох сузір ‘ їв, хто може прожити в повній самоті. Таку можливість їм подарували зірки і не просто так. Астрологи розкажуть, чим небезпечний шлюб знаків Води.

Стихія Води — вільна і непостійна. Вона підштовхує людей на божевільні вчинки і непередбачувані рішення. На думку астрологів, саме ці риси «увібрав» у себе Рак. Його бурхливий характер і політ фантазії навряд чи виживе поруч з іншою людиною. Найчастіше, шлюб для Раку — це пастка. Він позбавляє зодіаку всіх емоцій, бажань і можливостей. Але вихід є, сузір’я Води підійде чоловік, який не буде позбавляти його волі. Якщо енергетика Раку не знаходиться в чужих «оковах», то найімовірніше сімейне життя складеться чудово.

Скорпіони також не створені для одруження. Аура їх внутрішньої любові настільки всеохоплююча, що в шлюбі зодіаку витерпіти практично неможливо. «Він заповнює собою весь простір. Скорпіон і кроку не дає зробити своїй другій половинці. Але проблема не в довірі, а в його тязі до близької людині. Для сузір’я партнер стає сенсом життя.» — поділився астролог. А така сильна любов робить його настирливим і нав’язувати язливим. Шлюб для Скорпіона небезпечний розбитим серцем, і далеко не один раз.

У Риб все інакше, вони готові до сімейного життя. Єдине що їм заважає, це штамп у паспорті. Виявилося, що саме одруження змінює енергетику зодіаку. Астрологи кажуть, що Рибам хочеться різко залишитися одним і додому більше не повертатися. Тому, найкраще що може зробити партнер зодіаку, це не наполягати на весіллі.

Шлюб — це не завжди найважливіша частина життя. Знаки Води можуть легко прожити без неї, але навіть зірки іноді помиляються.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh