Поради

Гороскоп любові обіцяє Стрільцям складності 10 травня

Пристрасть може призвести до фатальної помилки

У неділю Стрільці будуть потребувати у всіх проявах любові. На перший погляд такий гороскоп може здатися сприятливим. Але є проблема — зодіак піддасться пристрасті, відключивши голову. Зірки підкажуть, як правильно вчинити в такій ситуації.

Непереборне бажання любити буде викликано втручанням космосу. Між Місяцем і Марсом утворюється взаємозв’язок. У такі періоди люди думали тільки про «серцевих справах», забуваючи про здоровий глузд. У жінок прокидається природний інстинкт розмноження, а чоловіки більше схильні до зради.

Місяць 10 травня буде у сузір ‘ ї Стрільця. Тому вище перераховані характеристики, перш за все, позначаться на представників знаку. Крім того, даний транзит супутника Землі дає людині схильність до ризиків, переоцінку сил, оптимізм і віру в безкарність. В таких умовах шанси на дурний вчинок високі.

Складності, які астрологія обіцяє Стрільцям, можна попередити. Самотнім «лучникам» останній день тижня краще пересидіти вдома. Закоханим — присвятити годину один одному. Це захистить від можливих зради і критичних помилок. З понеділка шалений порив почне згасати, залишивши зодіаку енергію на продуктивну робочу тиждень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України