Гороскоп любові обіцяє Стрільцям складності 10 травня

Пристрасть може призвести до фатальної помилки

У неділю Стрільці будуть потребувати у всіх проявах любові. На перший погляд такий гороскоп може здатися сприятливим. Але є проблема — зодіак піддасться пристрасті, відключивши голову. Зірки підкажуть, як правильно вчинити в такій ситуації.

Непереборне бажання любити буде викликано втручанням космосу. Між Місяцем і Марсом утворюється взаємозв’язок. У такі періоди люди думали тільки про «серцевих справах», забуваючи про здоровий глузд. У жінок прокидається природний інстинкт розмноження, а чоловіки більше схильні до зради.

Місяць 10 травня буде у сузір ‘ ї Стрільця. Тому вище перераховані характеристики, перш за все, позначаться на представників знаку. Крім того, даний транзит супутника Землі дає людині схильність до ризиків, переоцінку сил, оптимізм і віру в безкарність. В таких умовах шанси на дурний вчинок високі.

Складності, які астрологія обіцяє Стрільцям, можна попередити. Самотнім «лучникам» останній день тижня краще пересидіти вдома. Закоханим — присвятити годину один одному. Це захистить від можливих зради і критичних помилок. З понеділка шалений порив почне згасати, залишивши зодіаку енергію на продуктивну робочу тиждень.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh