Авторські статті

Парламентська більшість фактично здійснила державний переворот

“Те, що відбулося сьогодні в парламенті, свідчить, що в державі як такої законодавчої гілки влади вже немає. Парламентаризм в Україні сьогодні вмер. Те, що відбувалося в стінах Верховної Ради – це абсолютний фарс, демонстрація повної узурпації влади. Нині один клан повністю захопив і привласнив ще й законодавчу владу на додачу до виконавчої і судової”. Про це 16 січня 2014 року, коментуючи останні події у Верховній Раді України, де більшість в абсолютно незаконний спосіб проштовхнула б’юджет-2014 та низку инших законів, заявив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Свободівець зазначив: “Усі рішення, які сьогодні ухвалювали у різний спосіб – і підняттям рук, і картками – при чому голосували й чужими – абсолютно не законні. Те, що вони в один кошик поназбирали цілу купу різних законів і тепер їх пропихали під час б’юджетного процесу, – це свідчення повного безсилля й нелегітимности цієї влади. Фактично режим веде країну до громадянського протистояння. Влада Януковича обов’язково буде за це відповідати.

Головний висновок із того, що сьогодні сталося в стінах парламенту – парламенту сьогодні в державі фактично не існує”.

Лідер націоналістів також наголосив, що нині на очах громадськости й усього світу вчинено переворот: “Те, що нині відбулося в парламенті, – це кричуща зневага до Закону. Це фактично державний переворот. Ні голова парламенту, ні президент не мають жодного права підписувати те, що було нібито ухвалено. Зараз слово – за вулицею. Опозиція розробляє чітку відповідь на ці брутальні дії режиму, про що невдовзі буде повідомлено”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.