Авторські статті

Суд обмежує право Сергія Власенка на захист

Колегія суддів Печерського райсуду Києва не задовольнила клопотання захисника Сергія Власенка Ганни Буряк, яка просила надати їй розумний термін для ознайомлення з матеріалами справи проти Власенка, які знаходяться в Генпрокуратурі.

Захисник просила надати їй 2 тижні для ознайомлення з матеріалами справи і передала суду графік роботи над 14-ма томами з урахуванням тих днів, де вона працює як захисник в інших справах.

“За 3 дні, які мені дали на ознайомлення з матеріалами справи, навіть чисто фізично неможливо опрацювати їх”, – сказала вона.

Ганна Буряк зазначила, що через це вона не може виробити правову позицію захисту.

“На сьогодні у мене немає правової позиції щодо кримінального провадження, оскільки я не мала можливість ознайомитися з усіма матеріалами справи”, – наголосила вона.

Захисник просила створити відповідні умови для її роботи як захисника.

У свою чергу Сергій Власенко зазначив, що обмеження його захисника в термінах ознайомлення з матеріалами справи обмежує його право на захист.

Він наполягав, щоб суд підтримав прохання захисту, оскілки “Печерський суд давав мені у сукупності 41 день на ознайомлення з матеріалами справи, суд встановив, що цей термін розумний, однак, якась дивна розумність – один склад суду надав 41 день, а інший склад суду вважає, що критеріям розумності відповідає 3 дні для захисника, один з яких не був використаний через те, що захисник перебувала на іншому судовому засіданні”.

Підтримати Сергія Власенка до судової зали прийшли його соратники по партії “Батьківщина”, народні депутати, донька Юлії Тимошенко Євгенія. Також у залі присутні представники дипломатичного корпусу. Під будівлею суду відбувається мітинг на підтримку Власенка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України