Парламент ухвалив Закон про перенесення відпусток військовослужбовців

   Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до статті 10-1 Закону України „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей“ щодо відпусток військовослужбовцям».

Законодавчим актом удосконалено порядок надання щорічних основних відпусток військовослужбовцям в особливий період у разі їх ненадання протягом відповідного календарного року, а також уточнено строки надання відпусток.

Законом доповнено статтю 10-1 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» новим пунктом, яким надати право військовослужбовцям, які не використали в умовах особливого періоду своє право на щорічну основну відпустку, використати її протягом наступного календарного року, а також надано право на її використання декількома частинами.

Законом також внесено зміни до абзацу другого пункту 2 статті 10-1 зазначеного Закону, якими запроваджується однаковий підхід до обчислення тривалості щорічної основної відпустки в році початку військової служби.

Законопроект зареєстровано за № 2234.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh