Авторські статті

Парламент ухвалив Закон про перенесення відпусток військовослужбовців

   Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до статті 10-1 Закону України „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей“ щодо відпусток військовослужбовцям».

Законодавчим актом удосконалено порядок надання щорічних основних відпусток військовослужбовцям в особливий період у разі їх ненадання протягом відповідного календарного року, а також уточнено строки надання відпусток.

Законом доповнено статтю 10-1 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» новим пунктом, яким надати право військовослужбовцям, які не використали в умовах особливого періоду своє право на щорічну основну відпустку, використати її протягом наступного календарного року, а також надано право на її використання декількома частинами.

Законом також внесено зміни до абзацу другого пункту 2 статті 10-1 зазначеного Закону, якими запроваджується однаковий підхід до обчислення тривалості щорічної основної відпустки в році початку військової служби.

Законопроект зареєстровано за № 2234.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України