Авторські статті

Президент провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великобританії

   Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном.

Президент привітав Девіда Кемерона із переконливою перемогою Консервативної партії на виборах до Британського парламенту, що відбулись 7 травня. Петро Порошенко заявив, що ця перемога є для нього яскравим прикладом того, як уряду потрібно робити рішучі та часом непопулярні кроки задля економічного блага країни, і все одно зберігати підтримку громадян та вигравати на виборах.

Прем’єр-міністр Кемерон подякував за привітання та запевнив Президента Порошенка у подальшій підтримці України, а також у твердій позиції на підтримку європейської єдності та солідарності.

Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі. Президент наголосив, що Україна виконує Мінські домовленості, зокрема відвела військову техніку, що було підтверджено ОБСЄ.

Петро Порошенко та Девід Кемерон також скоординували позиції перед Самітом «Східного партнерства» у Ризі та домовились про двосторонню зустріч.

Президент підкреслив, що Україна очікує від Європейського Союзу більш чіткіших сигналів для запровадження безвізового режиму та визнання перспектив її європейського майбутнього.

Прес-служба Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.