Авторські статті

Парламент має сьогодні затвердити Указ Президента «Про часткову мобілізацію» і зміни до державного бюджету для фінансування потреб армії, – Турчинов

Парламент має сьогодні ухвалити Закон України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію».

Про це заявив Голова Верховної Ради України, в.о. Президента України, Олександр Турчинов, відкриваючи у понеділок пленарне засідання парламенту.

О.Турчинов назвав сьогоднішній день «дуже відповідальним, враховуючи небезпеку прямого військового вторгнення, продовження агресії в Автономній Республіці Крим, яку Російська Федерація планує або пробує прикрити фальшивим фарсом під назвою «референдум», який ніколи не буде визнаний ані Україною, ані всім цивілізованим світом».

В.о. Президента України зазначив, що враховуючи сказане вище, ним був підписаний Указ «Про часткову мобілізацію», який набуває чинності після схвалення Верховною Радою, і зазначив, що питання про його затвердження пропонується розглянути першочергово.

Сьогодні парламент також має розглянути проекти законів про внесення змін до деяких законів України щодо служби у військовому резерві та про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», метою яких є фінансування першочергових потреб Збройних сил і національної гвардії, сказав О.Турчинов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.