Авторські статті

Парламент ефективно приймає закони, які забезпечать розвиток України

Голова Верховної Ради, в.о. Президента України Олександр Турчинов, відкриваючи ранкове засідання Парламенту, наголосив, що депутати почали працювати надзвичайно “продуктивно та ефективно”, приймаючи революційні закони, які забезпечать розвиток України.
За його словами, вчора був надзвичайно важливий та результативний парламентський день, повідомляє прес-служба Верховної Ради.
“Революційним рішенням нашого парламенту стало прийняття закону про відновлення довіри до судової системи України”, – наголосив Олександр Турчинов, додавши, що саме з прийняттям цього закону вдасться забезпечити шлях до чесного, відкритого правосуддя в Україні та відновлення довіри до нашої судової системи.
“Я переконаний – суди повинні приймати рішення відповідно до закону та Конституції, а не відповідно до політичних замовлень та корупційних схем”, – сказав керівник Парламенту.
Окрім того, він пояснив, що Закон України “Про посилення відповідальності за вчинення злочинів проти основ національної безпеки”, прийнятий вчора, скерований, в першу чергу, проти тих, “хто намагається розпалювати полум‘я сепаратизму, виступає проти нашої країни, проти цілісності та недоторканності наших кордонів”.
“Проголосувавши зміни до Закону “Про вибори депутатів місцевих рад”, ми тим самим забезпечили ефективність проведення виборів до місцевих рад 25 травня і зекономили близько мільярда бюджетних коштів”, – додав Олександр Турчинов.
Також надзвичайно важливим керівник Парламенту назвав внесення змін до законодавства, яке забезпечує адаптацію правового статусу засудженого до європейських стандартів та рішення про амністію засуджених. “Адже три роки поспіль не приймалось рішення щодо амністії”, – додав він.
Окрім того, Олександр Турчинов пояснив, що прийняття в першому читанні закону “Про освіту” “забезпечить гідну і якісну освіту для нашої молоді та її розвиток, що є кроком у майбутнє”.
“Звертаю вашу увагу, що за наполяганням сотень тисяч наших громадян Верховна Рада України вчора скасувала утилізаційний збір та акциз на переобладнання транспортних засобів”, – сказав він, подякувавши всім народним депутатам, “які вчора ефективно та результативно працювали в парламенті”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України