Дії сепаратистів дестабілізують ситуацію в економіці та обвалюють курс гривні

Дії сепаратистів на Сході України призводять до розхитування економічної ситуації в країні та обвалюють курс національної валюти. Саме через це курс національної валюти обвалився до найнижчої позначки за всю історію існування гривні, – заявляють в партії «УДАР».

В партії наголошують, що дестабілізація економічної ситуації в країні через діяльність сепаратистів вдарить, в першу чергу, по звичайним громадянам, оскільки призводить до знецінення зарплат і пенсій та зниження купівельної спроможності громадян.

«В разі продовження такої ситуації в східних регіонах люди масово залишатимуться без роботи, оскільки інвестори будуть виводити свої кошти з неспокійних регіонів та згортати діяльність своїх підприємств. Вже зараз на прикладі Криму можна спостерігати, що закриваються банківські установи, магазини, припиняють роботу підприємства, люди масово втрачають роботу», – йдеться в заяві.

Крім того, переконані в «УДАРі», скорочуватимуться надходження до державного бюджету, що негативно вплине на здатність держави своєчасно та в повному обсязі виконувати свої соціальні зобов’язання. «Через зменшення надходжень держава не матиме можливості вчасно виплачувати зарплати бюджетникам та соціальну допомогу найменш захищеним громадянам, а також перераховувати дотації Пенсійному фонду, щоб пенсіонери могли вчасно отримати свої кошти. Через дії сепаратистів мільйони людей в східних областях взагалі ризикують втратити стабільну роботу», – зазначається в заяві.

В першу чергу, підкреслили в «УДАРі», постраждають східні регіони, адже, всупереч існуючій легенді, що Донбас годує всю Україну, він є глибоко  дотаційним регіоном. В партії нагадали, що лише на дотації вугільній галузі з держбюджету України щорічно виділяється 13 млрд. грн.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh