Авторські статті

Дії сепаратистів дестабілізують ситуацію в економіці та обвалюють курс гривні

Дії сепаратистів на Сході України призводять до розхитування економічної ситуації в країні та обвалюють курс національної валюти. Саме через це курс національної валюти обвалився до найнижчої позначки за всю історію існування гривні, – заявляють в партії «УДАР».

В партії наголошують, що дестабілізація економічної ситуації в країні через діяльність сепаратистів вдарить, в першу чергу, по звичайним громадянам, оскільки призводить до знецінення зарплат і пенсій та зниження купівельної спроможності громадян.

«В разі продовження такої ситуації в східних регіонах люди масово залишатимуться без роботи, оскільки інвестори будуть виводити свої кошти з неспокійних регіонів та згортати діяльність своїх підприємств. Вже зараз на прикладі Криму можна спостерігати, що закриваються банківські установи, магазини, припиняють роботу підприємства, люди масово втрачають роботу», – йдеться в заяві.

Крім того, переконані в «УДАРі», скорочуватимуться надходження до державного бюджету, що негативно вплине на здатність держави своєчасно та в повному обсязі виконувати свої соціальні зобов’язання. «Через зменшення надходжень держава не матиме можливості вчасно виплачувати зарплати бюджетникам та соціальну допомогу найменш захищеним громадянам, а також перераховувати дотації Пенсійному фонду, щоб пенсіонери могли вчасно отримати свої кошти. Через дії сепаратистів мільйони людей в східних областях взагалі ризикують втратити стабільну роботу», – зазначається в заяві.

В першу чергу, підкреслили в «УДАРі», постраждають східні регіони, адже, всупереч існуючій легенді, що Донбас годує всю Україну, він є глибоко  дотаційним регіоном. В партії нагадали, що лише на дотації вугільній галузі з держбюджету України щорічно виділяється 13 млрд. грн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.