Авторські статтіТехно

Вчені розробили матеріал міцніший за сталь

Українські дослідники відзвітували про те, що на даний момент займаються створенням з подальшим втіленням в життя різних стратегічних проектів. Один з них, як вдалося дізнатися, полягає в розробці матеріалу, який міцніше сталі. Передбачається, що він використовуватиметься в оборонній сфері.

В цьому році розробники отримали відразу чотири державні замовлення. Всі вони будуть повністю профінансовані Києвом, тому велика частина з них до цих пір знаходиться під грифом секретності. Один з розробників говорив, що мова йде про вдосконалених електронних системах, які використовують п’єзоелектричні частинки.

Це дає можливість розробки нового джерела енергії, який, концепт, може зарекомендувати себе краще сонячних батарей, так як він створює електронні заряди при найменшому тиску.
Якщо оснастити подібними елементами обмундирування військовослужбовців, то вони отримають, фактично, вічне джерело енергії, за допомогою якого можна зарядити телефон, рацію, ліхтар і інші елементи.

Крім цього, інсайдери також повідомляють про розробку удосконаленого 3D-принтера, з допомогою якого можна буде істотно просунутися в медицині. Даний винахід дає можливість «друкування», як невеликих елементів, так і цілих кінцівок.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України