Авторські статтіДуховне

Папа Франциск прийняв Президентів ЦАР та Гаїті

У четвер, 25 січня 2018 р., Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Центральноафриканської Республіки Фостіна Арканжа Туадеру, який опісля зустрівся з Державним Секретарем святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном, якого супроводжував архиєпископ Поль Річард Ґаллаґер, що відповідає за стосунки з державами.

Ватиканський прес-центр повідомляє, що під час розмов, які відбулися в щирій атмосфері, відзначено добрий стан існуючих двосторонніх стосунків між Святим Престолом та ЦАР, додатково зміцнених підписанням Рамкової Угоди, що відбулося 6 вересня 2016 року. Глава Держави також подякував Святішому Отцеві та Католицькій Церкві за увагу до життя країни.

Сторони також зупинитися на внутрішній ситуації, високо оцінивши позитивні зусилля, спрямовані на відновлення політично-інституційної стабільності, висловивши сподівання на поглиблення співпраці між різними силами на користь спільного добра та вказуючи на важливу роль міжнародної спільноти в підтримці мирного співжиття та національного примирення.

Наступного дня, в п’ятницю, 26 січня, Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Гаїті Жовенеля Моїза, який опісля мав розмову із Секретарем, відповідальним за стосунки з державами архиєпископом Полем Р. Ґаллаґером.

Згідно з повідомленням Ватиканського прес-центру, висловивши задоволення з приводу добрих двосторонніх стосунків, сторони наголосивши на обопільному прагненні посилити співпрацю задля долання різних викликів соціального характеру, зокрема тих, які стосуються молоді, нужденних і найслабших, підкреслюючи внесок Церкви в освітню, медичну та соціальну сфери країни.

Крім того, було розглянуто деякі питання національного та регіонального характеру, зупинившись, зокрема, на явищі міграції та на важливості діалогу задля сприяння суспільній єдності й спільному добру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України