У людини, хворої на рак, бажання тільки одне – перемогти свою хворобу

Я знаю, що 97% з вас не додадуть цей запис до себе на сторінку, але хоча б 3% моїх друзів зроблять це. На честь тих, хто помер, і тих, хто бореться з раком.

– Тітонько Олено, а можна я не помру? – Хлопчик, що лежить на ліжку, повністю позбавлений волосся на голові. Шкіра зеленуватого відтінку. Він схожий на Фантомаса з французької комедії, от тільки не смішно. Нітрохи.

Літня, за шістдесят, санітарка здригається всім тілом. Звикнути до такого не можна. Не вміє людина до такого звикати. Тому вона й називається людиною.

– Ну що ти таке кажеш, мій хороший! Звичайно, ти не помреш … – а в очах сльози.

– Тітонько Олено, розумієте, в суботу у мами буде день народження. Ось, я їй подарунок зробив… сам зробив… а як я їй його подарую, якщо помру? Можна я до суботи не помру? Можна?

Онкологія. Палата для тих, хто переступив межу між життям і смертю. Ці діти – вже мертві, хоча виглядають як живі, навіть розмовляють… Кожному тут залишилися лічені дні. Може бути, тижні або навіть місяці. Приречені діти – якщо ви скажете, що бачили щось більш страшне, я вас вдарю.

Цьому хлопцю нічого не потрібно. Його ніщо не врятує, він тільки хоче дожити до дня народження своєї матері й вручити їй свою незграбну, з дешевого картону і кольорового паперу, саморобку. Найцінніший в його та її житті подарунок. Господи, я в тебе не вірю, але допоможи матері пережити це! Допоможи їй з розуму не зійти…

А у нас – айфони. Який там за рахунком, шостий або вже сьомий? У нас – золоті унітази. У нас – вбудований «чисто заради приколу» в холодильник MP3-плеєр. Навіть в космос літають не вчені, а туристи. Вся наука вишикувалася в чергу, щоб радісно задовільняти потреби ходячих шлунків й бездонних вагін. Інститути краси. Лабораторії крему від зморшок. XXI століття, хай йому грець, а рак, СНІД, та що там, купу смертельних хвороб перемогти не в силах. І не те щоб «не можемо» – не хочемо.

Журнал «Наука і життя» за 1959 рік. Збірник фантазій наших предків про завтрашній день. Я його спалю. Тому що це не реалізується. Агов!!!! Людство, а ось хрін тобі, а не машина часу, вічна молодість, ліки від усіх хвороб й фотонний зореліт в XXI столітті. Айфон тобі. І масажер товстої дупи. І елітні презервативи. І таблетки, що дозволяють жерти і не повніти. Жри на здоров’я. Сунь собі знаєш куди прокладки. Пий «Активію». Маж собі морду кремами, й рахуй лайки в соцмережах.

P.S: Кожен з нас має тисячі бажань. Схуднути. Мати більше грошей. Новий телефон. У людини, хворої на рак, бажання тільки одне – перемогти свою хворобу. Я знаю, що 97% з вас не додадуть цей запис до себе на сторінку, але хоча б 3% моїх друзів зроблять це, пише автор. На честь тих, хто помер, і тих, хто бореться з раком.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh