Медушевська: при всіх своїх тактиках і стратегіях Кремль не врахував одного

Популярний український блогер та телеведуча Ірина Медушевська у своєму блозі пише про те, що всі патріотично налаштованим українцям пора вже визнати, що ми стратегічно програли. Були готові свою душу й тіло покласти за свободу, але до гібридної агресії готові не були. Хоча і пам ” ятали події в РФ, коли Путін захоплював владу, а опозиція з прекрасних розумних людей нічого з цим вдіяти не змогла і тихо «злилася».

За словами Медушевської, у нас зараз відбувається ті ж саме. І це буде тривати дуже довго і сльозами справі тут не допоможеш. Посади, типу «а давайте придивимося до Сенцову», це марення сивої кобили, знову на ті ж граблі наступати не можна, просто не маємо права. За нами Україна, наші діти і онуки. Ми зараз на першій лінії оборони.

Блогер пише, радує сьогодні тільки думка про те, що при всіх своїх тактиках і стратегіях Кремль не врахував одного – ми не один народ і ми не брати. Ми буйні, імпульсивні і волелюбні, ми хочемо жити заради України, а не бідувати і терпіти позбавлення росіяни, заради імперської величі своєї країни.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh