Авторські статті

Медушевська: при всіх своїх тактиках і стратегіях Кремль не врахував одного

Популярний український блогер та телеведуча Ірина Медушевська у своєму блозі пише про те, що всі патріотично налаштованим українцям пора вже визнати, що ми стратегічно програли. Були готові свою душу й тіло покласти за свободу, але до гібридної агресії готові не були. Хоча і пам ” ятали події в РФ, коли Путін захоплював владу, а опозиція з прекрасних розумних людей нічого з цим вдіяти не змогла і тихо «злилася».

За словами Медушевської, у нас зараз відбувається ті ж саме. І це буде тривати дуже довго і сльозами справі тут не допоможеш. Посади, типу «а давайте придивимося до Сенцову», це марення сивої кобили, знову на ті ж граблі наступати не можна, просто не маємо права. За нами Україна, наші діти і онуки. Ми зараз на першій лінії оборони.

Блогер пише, радує сьогодні тільки думка про те, що при всіх своїх тактиках і стратегіях Кремль не врахував одного – ми не один народ і ми не брати. Ми буйні, імпульсивні і волелюбні, ми хочемо жити заради України, а не бідувати і терпіти позбавлення росіяни, заради імперської величі своєї країни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України