Війна РФ проти України

Міноборони закупить 220 тисяч пар нових літніх черевиків

За інформацією командування Сил логістики Збройних сил України цього року заплановано закупити понад 220 тисяч пар літніх черевиків нового зразка

Про це АрміяInform розповів тимчасовий виконувач обов’язків начальника Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України підполковник Роман Козулін.

“Ми розробили зручне взуття на заміну літнім берцям. Торік фахівці нашого управління врахували всі зауваження, які надходили з військ під час тестового носіння, створили всі специфікації. Наші військові здійснювали в цьому взутті навчально-тренувальні заходи. Тож, для цього взуття немає конкретного обмеження в носінні. Вони підійдуть для військових як штабів, так і в польових умовах літнього періоду”, – сказав Роман Козулін.

Зауважимо, що це не перший подібний анонс. Про завершення випробувань та підготовку до виробництва першої промислової партії ГУ РСМЗ повідомляло ще у 2018 році. Згодом вони ж у серпні 2020 року відзвітувались про понад два роки випробувань, врахування зауважень і повідомили, що нарешті нові літні берці невдовзі мають надійти на склади військових частин.

Міноборони закуповує 220 тисяч пар нових літніх черевиків

Перший варіант 2018 року. Фото: Талан

На фото ви можете побачити як ця модель виглядала тоді, у 2018 році. Нові літні берці отримали зовсім інший, незвичний дизайн, стали легші за звичайні, теж з мембраною GORE-TEX®, але вже з новою італійською колодкою, а також іншою підошвою, що виготовлена з гуми, та має проміжний шар – поліуретан, вперше компанією «Талан» була застосована система Move Light, яка сприймає та гасить навантаження при ходьбі.

За два роки вдосконалення дослідних партій й випробувань новим літнім «таланам» посилили район гомілкостопу шляхом використання термопластичних матеріалів та зменшили товщину шкіри (з 2 – 2,2 до 1,3 мм). Люверси замінили на стрічку. Зовні взуття дубльоване поліуретаном – шестигранними стільниками правильної форми, що мають властивість самоочищення. Якщо в них потрапляє бруд, то при ходьбі й згинанні виробу стільники його витісняють. Цей захисний елемент практичний, тому фахівці запевняють: тріскатись він не буде.

Міноборони закуповує 220 тисяч пар нових літніх черевиків

Також у першій дослідній партії не було захисних елементів передньої та задньої частин. Тестова носка показала, що черевик у цих ділянках потріскався. Тому в оновленій версії черевиків додали захисні елементи у цих місцях, які як й ходовий шар будуть зеленого кольору.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України