Техно

Геймерські чохли з охолодженням від Razer усунуть проблеми iPhone 11

Apple сподівається прикрити недоробку системи охолодження спеціальними чохлами, вважають експерти

Презентація Apple здивувала багатьох фанатів, у яких склалася думка про слабку підготовку команди до такої грандіозної події. Особливо здивував людей набір платних сервісів, над якими компанія явно довго працювала. Такий явний акцент змусив уважних глядачів серйозно задуматися про майбутніх планах Apple.

Багатьох здивувала новина про те, що передовий виробник геймерського обладнання Razer анонсував вихід нових чохлів для iPhone 11 з унікальною системою охолодження. Звичайна, на перший погляд, новина підтвердила припущення деяких експертів, які стверджували що з відходом Джонні Айва закінчиться верховенство Apple на ринку. На їхню думку, раптові зміни посеред робочого процесу не могли не вплинути і на нову лінійку, яку довелося поспіхом переробляти. Шлюб годині могла призвести до недогляд деяких деталей, таких як недостатньо надійна система охолодження. Щоб вирішити цю проблему і трохи компенсувати наслідки вимушеного зниження цін на флагманську продукцію, два виробника і домовилися про співпрацю, підсумували експерти.

Деякі користувачі з недовірою поставилися до таких слів, а хтось погодився. Популярною в Мережі стала версія, в якій йдеться про сильному упорі Apple на нові платні сервіси, із-за чого і з’явилися проблеми з iPhone 11. Користувачі трохи пожартували на цей рахунок, попросили «остинь, iPhone», і повідомивши про відсутність бажання купувати дорогий аксесуар.

Геймерські чохли з охолодження отримали досить бюджетну, як для такого бренду, ціну — близько 30 дол США, і з’являться в 2 версіях Slim і Pro.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України