Жителі більшості країн ЄС вважають санкції проти Росії «недостатньо жорсткими»

У більшості країн Євросоюзу санкції сприймаються як «недостатньо жорсткі» або «збалансовані», про це свідчать результати дослідження аналітичного центру «Європейська рада з міжнародних відносин» — організації, яка проводити аналізи за темами зовнішньої політики та безпеки. Організація ставити перед собою мету зміцнення спільної та узгодженої політики європейських країн в цих сферах. До складу ради входять Джордж Сорос — американський фінансист і інвестор, Домінік Стросс-Кан, колишній директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду, Йошка Фішер, колишній міністр закордонних справ Німеччини, Март Лаар, колишній прем’єр-міністр Естонії Март Лаар, колишній прем’єр-міністр Естонії та інші.

В Австрії, Греції та Словаччині більшість жителів вважають санкції проти Росії «занадто жорсткими», а вісь жителі Польщі, Швеції, Данії, Іспанії та Румунії у своїй більшості вважають обмеження проти Росії «недостатньо жорсткими». Приміром, у Польщі такої позиції дотримуються 55%, а у Швеції — 46% респондентів.

Громадяни Нідерландів, Франції, Німеччини, Угорщини, Чехії та Італії розділилися практично порівну в своїй оцінці антиросійських санкцій.

Крім цього, у респондентів поцікавилися про те, який бік має, на їх думку, зайняти Євросоюз у конфліктних ситуаціях між США і Росією. Згідно з опитуванням, більшість європейців хотіли б, щоб ЄС зайняв нейтральну позицію в такій ситуації.

Минулого тижня повідомлялося, що після Євросоюзу погодили продовження санкцій проти російських компаній і громадян Росії ще на півроку.

За матеріалами:https://vz.ru
Фото:© РИА Новини / Володимир Сергєєв

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh