Новини з Австрії

Жителі більшості країн ЄС вважають санкції проти Росії «недостатньо жорсткими»

У більшості країн Євросоюзу санкції сприймаються як «недостатньо жорсткі» або «збалансовані», про це свідчать результати дослідження аналітичного центру «Європейська рада з міжнародних відносин» — організації, яка проводити аналізи за темами зовнішньої політики та безпеки. Організація ставити перед собою мету зміцнення спільної та узгодженої політики європейських країн в цих сферах. До складу ради входять Джордж Сорос — американський фінансист і інвестор, Домінік Стросс-Кан, колишній директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду, Йошка Фішер, колишній міністр закордонних справ Німеччини, Март Лаар, колишній прем’єр-міністр Естонії Март Лаар, колишній прем’єр-міністр Естонії та інші.

В Австрії, Греції та Словаччині більшість жителів вважають санкції проти Росії «занадто жорсткими», а вісь жителі Польщі, Швеції, Данії, Іспанії та Румунії у своїй більшості вважають обмеження проти Росії «недостатньо жорсткими». Приміром, у Польщі такої позиції дотримуються 55%, а у Швеції — 46% респондентів.

Громадяни Нідерландів, Франції, Німеччини, Угорщини, Чехії та Італії розділилися практично порівну в своїй оцінці антиросійських санкцій.

Крім цього, у респондентів поцікавилися про те, який бік має, на їх думку, зайняти Євросоюз у конфліктних ситуаціях між США і Росією. Згідно з опитуванням, більшість європейців хотіли б, щоб ЄС зайняв нейтральну позицію в такій ситуації.

Минулого тижня повідомлялося, що після Євросоюзу погодили продовження санкцій проти російських компаній і громадян Росії ще на півроку.

За матеріалами:https://vz.ru
Фото:© РИА Новини / Володимир Сергєєв

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України