Відбулася остання зустріч духовенства Львівської Архиєпархії перед відпусткою

У рамках роботи Інституту постійної формації духовенства 5 червня 2018 року, відбулась остання зустріч дияконів та пресвітерів Львівської Архиєпархії у стінах Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

Після молитви, яку очолив Преосвященний владика Володимир, присутнє духовенство зустрілося із спеціалістами з реставрації творів сакрального мистецтва (реставрації храмів, іконостасів, настінних розписів) п. Андрієм Салюком та п. Борисом Іванівом (завідувачем відділу реставрації теперного і олійного живопису Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша). На наочних прикладах на фото спеціалісти з реставрації демонстрували, яку шкоду може завдати невміле проведення ремонтів чи реставрації у храмах, байдуже ставлення до стану сакральної споруди чи сакрального об’єкту тощо.

Спеціалісти запропонували фахову допомогу з реставрації храмів, ікон тощо. Також о. Іван Глова, відповідальний у Львівській Архиєпархії за працю над формацією нових покликань до священства, зробив оголошення щодо формації представників вівтарних дружин у стінах семінарії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh