Кім Ахеджаков: Путін зробив свій вибір кандидата на наступних виборах президента України

Після сьогоднішнього перформансу Юлії Тимошенко можна констатувати, якщо народу України хтось сильно побажав багато століття тому перебувати в постійній руїни і забутті, то саме Юлія Володимирівна стане наступним президентом України. Про це у своєму блозі пише популярний український блогер Кім Ахеджаков.

Він зазначає, що після сьогоднішнього ефіру на одному з телеканалів склалася думка, що у Тимошенко реально відмовили гальма, затьмився розум, зламалися обмежувачі. Для неї ворог не Росія, не ДНР, не Путін, в кінці кінців. Для неї ворог – Україна, хлопці, який під «Градами» захистили цю країну. Мета Тимошенко – управління Україною в будь-якому форматі. І їй абсолютно все одно, це буде незалежна держава або губернія Росії. Для реалізації своєї мети Тимошенко не зупиниться ні перед чим та, якщо потрібно, втопить Україну в крові.

Кім Ахеджаков пише, сьогоднішні висловлювання про те, що «Порошенко розв’яже масштабну війну» – це не межа і не дно. Це просто початок виборчої компанії – мерзенної, брехливої, підлою, антиукраїнської і, схоже, ми отримали підтвердження, що Путін зробив свій вибір кандидата на наступних виборах президента України.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh