Новини

Кім Ахеджаков: Путін зробив свій вибір кандидата на наступних виборах президента України

Після сьогоднішнього перформансу Юлії Тимошенко можна констатувати, якщо народу України хтось сильно побажав багато століття тому перебувати в постійній руїни і забутті, то саме Юлія Володимирівна стане наступним президентом України. Про це у своєму блозі пише популярний український блогер Кім Ахеджаков.

Він зазначає, що після сьогоднішнього ефіру на одному з телеканалів склалася думка, що у Тимошенко реально відмовили гальма, затьмився розум, зламалися обмежувачі. Для неї ворог не Росія, не ДНР, не Путін, в кінці кінців. Для неї ворог – Україна, хлопці, який під «Градами» захистили цю країну. Мета Тимошенко – управління Україною в будь-якому форматі. І їй абсолютно все одно, це буде незалежна держава або губернія Росії. Для реалізації своєї мети Тимошенко не зупиниться ні перед чим та, якщо потрібно, втопить Україну в крові.

Кім Ахеджаков пише, сьогоднішні висловлювання про те, що «Порошенко розв’яже масштабну війну» – це не межа і не дно. Це просто початок виборчої компанії – мерзенної, брехливої, підлою, антиукраїнської і, схоже, ми отримали підтвердження, що Путін зробив свій вибір кандидата на наступних виборах президента України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України