Новини з Австрії

Урядом Австрії оголошені нові заходи профілактики коронавіруса з опівночі понеділка

На прес-конференції у пятницю австрійський уряд оголосив про нові заходи, які будуть застосовуватися до всієї Австрії з опівночі понеділка. Як вже передбачалося раніше, мова пішла про нове посилення заходів профілактики. Основна увага була приділена громадському харчуванню і обмеження соціальних контактів.

Всі заклади громадського харчування закриваються з 1 години ночі, комендантська година поширюється і на приватні закриті заходи. Федеральні землі можуть оголосити комендантську годину і раніше, якщо вважатимуть це за необхідне. Святкування і заходи обмежуються десятьма людьми. У гастрономії прийом їжі можливий тільки сидячи за столом. Маску потрібно носити всюди, крім столу.

«Скрізь, де є рух», – сформулював Курц. За одним столом можуть сидіти максимум десять чоловік.

Похорон і релігійні заходи, демонстрації і т. Д. Виключені з цього – тут повинні діяти особливі правила.

Обов’язок носити засоби захисту рота і носа також поширюється по всій країні, в тому числі на ринки, торгові ярмарки і релігійні свята на відкритому повітрі.

Місто Відень вже оголосило про посилення в четвер вдень: у зв’язку з ростом числа випадків коронавіруса з суботи на ринках Відня буде обов’язково носити засоби захисту рота і носа.

Всі заходи діють з понеділка (опівночі) по всій Австрії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.