Останні події засвідчили – здорова нація очищується від хворої влади

Події минулої ночі на київському Майдані, масова мобілізація киян та громадян в містах і селах України засвідчили, що українське суспільство – здорове. Завдяки людям, які виборюють свої права й свободу на Майдані у Києві та майданах инших міст і сіл, очевидно, що ми – европейці.

На цьому наголосив 11 грудня 2013 року народний депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Руслан Зелик, який зараз виконує функції коменданта Жовтневого палацу.

“Влада, від Президента до голів райдержадміністрацій, – хвора. Це показала чергова спроба вночі силовими методами розігнати мирний протест. Зрозуміло і логічно, що здорове суспільство не буде миритися з хворою владою. Хворою на жадобу, корупцію, антиукраїнськість”, – наголосив Руслан Зелик.

Він наголосив, українці своїми діями показали всьому світові, що є здоровою нацією. “Це тішить і надає впевнености в перспективах Української держави. Завтра не буде Януковича, а ті люди, які вийшли на Майдан, побудують державу на засадах соціяльної та національної справедливости”, – заявив націоналіст.

Свободівець також окремо подякував буковинцям, які брали участь в обороні барикад 11 грудня 2013 року.

Comments

0 comments

5 коментарів

  1. Європеєць

    “Алек” ти єб*****й антисеміт. Що ти робиш тут на Україні. Чмихай на “маскальщину” і кланяйся уродам. Може і пожаліють тебе тульським пряником, а після чого відправлять на колиму г****о черпати на параші. Недорозвинутий нащадок. Там тобі і місце.

  2. Киевлянка

    Алек, геть з України! Геть з Києва, ти генетичний урод і не повинен розмножуватися!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh