Ми знову разом на барикадах і не здригнеться твоя i моя рука…

До вечора барикади мають бути відновлені, сили збільшені. Після сьогоднішнього нічного штурму майдану силовики розбили блок-пости мітингувальників.

Після відтиску протестувальниками беркутівців почали зводити нові охоронні барикати, на цей раз вони будуть мізнішими, а кількість патрулючих людей вночі збільшиться.

Наша упертість і витримка заставила вже світ звернути увагу на нашу не “путьову” владу, яка веде нас до пропасті та зубожіння. Треба допомагати мітингувальникам усіма можливими способами та самим виходити на Майднани.

Волонтери допомагають. Вітаюся із зовсім незнайомими людьми зі Сходу, Півдня, а у відповідь чують привітні слова. Хлопці з Донецька, обвинувшись, державним синьо-жовтим прапором, мені кажуть: «Народ єдиний у прагненні жити краще, цивілізовано. То політики ділять людей…». Приємно чути від східняків запальні привіти «Слава Україні». Років навіть десять тому це здавалося просто неймовірним.

Не будьте осторонь, «Не продиваньмо» своє майбутнє! Також, якщо ви маєте змогу  пожертвувати кошти – майданівці будуть дуже вдячні вам.

Картка Приватбанку: 5457082230251691

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh