Техно

Особливості пристрою та причини ефективності газового балончика Терен 4М

Терен 4М – найкращчий засіб цивільного самозахисту

Серед усього розмаїття засобів самозахисту слід виділити газові балончики, які внаслідок компактності зовнішніх розмірів і зручності застосування міцно зайняли одне з перших місць. Адже їх технічні характеристики і доступність вартості забезпечили популярність багатьох моделей, а наявність вибору дозволяє підібрати такий варіант, який буде відповідати вимогам і дозволить гарантувати повну безпеку.

Терен 4М отримав високий рівень популярності внаслідок найбільш вдалого поєднання багатьох технічних параметрів і простоти застосування та став справжнім хітом серед аналогічних моделей сучасних газових балончиків.

Володіючи досить компактними розмірами, препарат Терен 4М вважається одним з найбільш високоефективних. Активна речовина, впливаючи на шкіру і слизові оболонки противника, моментально нейтралізує його і запобігає можливість вчинення протиправних дій. Що використовується в цілях самооборони, даний засіб може застосовуватися особами, чий вік сягнув понад 18 років, зважаючи на небезпеку нанесення тяжких наслідків для здоров’я. Варто відзначити, що купить газовый баллончик, можна у будь-якому спеціалізованому магазині.

В основному газовий балончик Терен 4М має призначення як засіб самозахисту представників правоохоронних органів в процесі припинення вчинення протиправних дій.

Переваги газового балончика Терен 4М

До найбільш важливих переваг Терена 4М серед газових балончиків, що мають подібний вплив на супротивника, слід віднести наступні його якості:

• аерозольне розпилення забезпечує більшу чіткість попадання, оскільки завдяки можливості перетворення активної речовини в пар збільшується ступінь ефективності – у вигляді хмари речовина швидше проникне в пори шкіри і органи дихання, викликаючи сльозотеча і кашель;

• висока дієвість за рахунок суміші газів, кожен з яких відрізняється їдкістю. Основа суміші газів даного газового балончика – морфолід пеларгоновой кислоти;

• достатня дальність ураження, яка не залежить від наявності вітру або дощу;

• наявність спеціального клапана на пусковій кнопці, який запобігає випадкове незаплановане натискання.

Призначення газового балончика Терен 4М

Препарат Терен 4М призначається для запобігання вчинення протиправних дій. При натисканні пускової кнопки відбувається моментальне випускання активної речовини, яке у вигляді хмари максимально швидко проникає в пори шкіри, область носоглотки і дестабілізує стан противника, виводячи його з ладу і позбавляючи можливості до подальших дій.

Використовуватися Терен 4М може як проти людини або групи осіб, так і проти будь-яких теплокровних тварин. Механіка впливу в цих випадках схожа: активна речовина під впливом аерозольної складової переходить в газоподібний стан і впливає на очі і органи дихання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.