Авторські статтіЗдоров'я

ТОП-7 продуктів для поліпшення травлення

Щоб поліпшити своє травлення зовсім не обов’язково витрачати тисячі гривень на імпортну здорову їжу. Деякі корисні продукти коштують буквально копійки.

Дієтологи виділяють таку групу продуктів, як суперфуды. Цим терміном називають це продукти з високою концентрацією корисних речовин. В них міститься велика кількість вітамінів і мінералів, що захищають організм від хвороб і сприяють довголіттю.

Давайте подивимося на 7 доступних суперфудів, які можуть поліпшити травлення.

1. Топінамбур

Топінамбур багатий природними пребіотиком інулін і клітковиною. У бульбі топінамбура близько 14-19% ваги припадає на інулін. Топінамбур — низькокалорійний, проте досить ситний продукт.

2. Редис

У ньому містяться полісахариди арабіонгалактани, завдяки яким в шлунково-кишковому тракті виникає оптимальне середовище для корисних бактерій. Редис — визнаний багатьма прихильниками здорового харчування продукт. Він здатний наситити не лише вас, але мікрофлору кишечника.

3. Морква

Якщо додати моркву в салат, то кишечнику це принесе велику користь. Як і в редисці, в цьому коренеплоді містяться арабіногалактани, тому вона є чудовим природних пребіотиком.

4. Часник

Він здатний підвищити імунітет. Крім того, часник — хороший пребіотик, який бореться проти поганих бактерій. Правда, при вживанні цього продукту доведеться постійно чистити зуби.

5. Цибуля-порей

У ньому міститься велика кількість клітковини, флавоноїдів, марганцю і вітаміну А, який сприяє швидкому відновленню стінок кишечника.

6. Куркума

Ця поширена спеція і популярна харчова добавка заслуговує схвальних відгуків. В куркумі містить протизапальну речовину, яке позитивно впливає на кишечник, підтримує його мікрофлору і покращує роботу мозку.

7. Спаржа

Вона багата інулін, який позитивно впливає на мікрофлору. Крім того, спаржа сприяє бажаючим схуднути. У ній містяться речовини, які відновлюють стінки кишечника, і магній, необхідний для виробництва ферментів

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України