Основна вимога громадян України сьогодні – це зміна конституційного ладу

Опозиція наполягає на оголошенні перерви у засіданні парламенту.

Таку пропозицію вніс заступник керівника фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв, виступаючи під час відкриття четвертої сесії Верховної Ради.

“Ми маємо зібратися по фракціям і далі відновити засідання тоді, коли буде план дій”, – повідомив Соболєв.

При цьому він підкреслив, що для виходу з кризи, яка склалась сьогодні в Україні, необхідно зробити перше і головне – повернути країну  у Конституційне поле.

“Основна вимога громадян України сьогодні – це зміна конституційного ладу”. Для цього, за його словами, необхідно змінити Конституцію України, яка була в незаконний спосіб змінена у 2010 році.

“З моменту, коли мільйони людей вийшли на вулицю нічого не змінилось: Янукович надалі хоче зберігати владу любою ціною і заради цього він готовий втопити в крові країну”, – додав Соболєв.

За словами Соболєва, Майдан сьогодні вимагає відставки корумпованого уряду. “Що ми отримали?  Замість Азарова сидять ті самі корупціонери…які отримали маєтки в Австрії, Швейцарії та по всьому світу”.

Соболєв також підкреслив, що ще одна вимога Майдану про звільнення політв’язнів починалась зі звільнення Юлії Тимошенко: “зараз ми маємо сотні політв’язнів, замордованих, яких нібито звільняють під домашній арешт і щодо яких залишаються ті самі статті, яких ніяк не гарантувала так звана більшість своїм законом про амністію”.

За словами Соболєва, під амністію не можуть потрапити кати, які вбивали в катували безневинних людей.

“Громадяни вимагають зупинити кровопролиття та братовбивчий конфлікт. Це вже є на наших вулицях, де народу протистоїть озброєна до зубів верхівка, яка використовує кримінальні авторитети для того, щоб залякувати людей”, – зазначив народний депутат.

Окрім того, Соболєв підкреслив, що парламент має негайно приступити до розробки чіткої економічної стратегії. “Те, що відбувалося останні чотири роки – це була імітація реформ”.

Також опозиція наполягає, щоб Парламент надав повноваження новому уряду підписати асоціацію з Європейським союзом і про зону вільної торгівлі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh