Авторські статті

Основна вимога громадян України сьогодні – це зміна конституційного ладу

Опозиція наполягає на оголошенні перерви у засіданні парламенту.

Таку пропозицію вніс заступник керівника фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв, виступаючи під час відкриття четвертої сесії Верховної Ради.

“Ми маємо зібратися по фракціям і далі відновити засідання тоді, коли буде план дій”, – повідомив Соболєв.

При цьому він підкреслив, що для виходу з кризи, яка склалась сьогодні в Україні, необхідно зробити перше і головне – повернути країну  у Конституційне поле.

“Основна вимога громадян України сьогодні – це зміна конституційного ладу”. Для цього, за його словами, необхідно змінити Конституцію України, яка була в незаконний спосіб змінена у 2010 році.

“З моменту, коли мільйони людей вийшли на вулицю нічого не змінилось: Янукович надалі хоче зберігати владу любою ціною і заради цього він готовий втопити в крові країну”, – додав Соболєв.

За словами Соболєва, Майдан сьогодні вимагає відставки корумпованого уряду. “Що ми отримали?  Замість Азарова сидять ті самі корупціонери…які отримали маєтки в Австрії, Швейцарії та по всьому світу”.

Соболєв також підкреслив, що ще одна вимога Майдану про звільнення політв’язнів починалась зі звільнення Юлії Тимошенко: “зараз ми маємо сотні політв’язнів, замордованих, яких нібито звільняють під домашній арешт і щодо яких залишаються ті самі статті, яких ніяк не гарантувала так звана більшість своїм законом про амністію”.

За словами Соболєва, під амністію не можуть потрапити кати, які вбивали в катували безневинних людей.

“Громадяни вимагають зупинити кровопролиття та братовбивчий конфлікт. Це вже є на наших вулицях, де народу протистоїть озброєна до зубів верхівка, яка використовує кримінальні авторитети для того, щоб залякувати людей”, – зазначив народний депутат.

Окрім того, Соболєв підкреслив, що парламент має негайно приступити до розробки чіткої економічної стратегії. “Те, що відбувалося останні чотири роки – це була імітація реформ”.

Також опозиція наполягає, щоб Парламент надав повноваження новому уряду підписати асоціацію з Європейським союзом і про зону вільної торгівлі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.