Авторські статті

Герега та Макеєнко, не бійтеся, приходьте в Київраду!

4 лютого 2014 року свободівці та инші опозиційні політичні сили й громадські організації пікетують “виїзне” засідання нелегітимної Київради. Цього разу секретар нелегітимної Київради вирішила провести збіговисько в приміщенні Печерської райдержадміністрації (м.Київ, вул. Суворова, 15).

У порядку денному два питання: Програма економічного та соціального розвитку столиці та б’юджет міста Києва на 2014 рік.

Перед початком сесії до депутатів Київради звернувся народний депутат України свободівець Андрій Іллєнко: “Єдиний крок, який сьогодні можете зробити ви, – ухвалити рішення про відновлення районних рад і призначити до них вибори.

Це є перший, базовий крок до відновлення самоврядування в Києві з рівня районів. Сьогодні люди не можуть достукатися з своїми проблемами до чиновників, районні адміністрації не відповідають ні суспільним настроям, ні реаліям сьогодні в Києві. Це напевно останнє, що може зробити ця міська рада і після цього звільнити шлях до нової міської ради, вже легітимно вибраної – відповідно до закону”.

На разі депутати Київради проголосували за порядок денний та за пропозицію проводити голосування руками. Після цього було оголошено перерву на півгодини для проведення консультацій.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.