Життя

Ось про що варто знати, якщо Ви хочете щоб чоловік взяв на себе відповідальність

Чи вмієте ви бути поруч зі справжнім чоловіком? Публікація, яка вас пробудить.

Ось ви плачете, що немає чоловіків. А чи вмієте ви бути з таким чоловіком, про якого мрієте? З сильним плечем, а то і двома. Адже справжній суворий герой, який не мачо, а саме архетипний герой, – це вічно зайнятий чувак, не здатний довше двох хвилин вислуховувати ваші сльозливі виливи. І якщо у вашій парі ви надумаєте зазіхати на лідерство, а саме це ви вічно і робите, то він швидко поміняє вас на більш покірну, яка зможе підкорятися йому хоч у чомусь. Так, мабуть, навіть буде і боятися його. Тільки де взяти таких ципочок?

 

Лист для більшості жінок

Зазвичай питання лише в тому, як довго вона зуміє прикидатися, щоб прибрати його до рук. Зазвичай терпіння не вистачає, і альянс з героєм терпить крах, але шкода мені їх не за це. А за те, що вже давно жінки позбавили себе можливості отримувати справжнє і щире задоволення від союзу з сильним чоловіком.

Ті з нас, хто вибирає жити з алкоголіком, невдахою або дурнем, заздалегідь переконані в своїй могутності і чоловічий немічності і просто шукають цьому підтвердження. Якщо копнути глибше, то це питання довіри чоловікові, в якого (довіри) з покоління в покоління не було в сім’ї.

 

Нещасливі союзи, як правило, це династії, цілі династії жінок, в яких прийнято називати чоловіка «придурком», «сволотою», а також «чоловічок» – я цим слово просто гидую, і мене відвертає від тих, хто його вживає. У щасливих рідкісних сім’ях, де гендерні ролі збереглися, все тримається саме на довірі жінки своєму чоловікові і повазі до нього.

Ті з нас, хто вступає в союз з сильним чоловіком, сподіваючись його змінити, зламати, підкорити (ну зі мною-то він гуляти не буде!) Мало того, що дурепи, блін, так ще і дурепи, позбавлені головного жіночого задоволення – підкорятися. Уявляю, який крик видали зараз десятки жінок, які читають цей пост. То я комусь буду підкорятися? Щас.

Проте. Уміння підкорятися чоловікові і вміння бути залежною від нього закладено в нас природою. Жінка, що виношує дитину, безпорадна, і якщо вона в цей час буде напружуватися і качати права, у неї може статися викидень. Вимагання прав і палаюча хата не передбачені природою як основний варіант жіночої поведінки, а то, що жінка на все здатна – так це страхувальні пояси у разі потреби.

 

Сьогодні ж ми не визнаємо за чоловіками права на лідерство, в тому числі і право вирішувати, як і що буде складатися в нашому сімейному житті

Ми не визнаємо за ними навіть права на вибір. На будь-який вибір. Нехай буде по-моєму, бути по-моєму вели – і стара з розбитим коритом, і дівчинка з семицвєтік весь час вибирають, вибирають, наполегливо хочуть, вказуют і підтискають губи.

 

А ось антігероїня нашого часу: жінка, яка приймає вибір партнера, вміє підлаштуватися під нього, навіть не обов’язково розуміючи його

Мусульманська фактично модель поведінки. Ніхто не каже про гарем, просто ну хоч раз, ну ось хоч раз після весілля або в тривалому союзі ви дивилися на свого чоловіка від низу до верху, або опускали очі, замовкали від страху, що зробили щось не те і він буде сердитися? Ви боїтеся його гніву? Або кидаєтеся вперед грудьми і плачте, нехай навіть подумки – так як ти смієш зі мною так звертатися? Вам приносить задоволення самозабутньо приносити йому задоволення? Вам не хочеться просто розслабитися і прийняти все так, як він пропонує? Хоча б на один день?

Я сама була такою триста років тому. Я ні фіга не боялася свого чоловіка. Я страшно пишалася тим, що в будь-який час дня і ночі могла йому подзвонити, піти з ним на вечірку або зустріч друзів, в будинку все робилося по-моєму. В результаті чоловіча думку в нашій родині перетворилося на фантом, я розчарувалася, чоловік втомився і ми розійшлися. Я не здамся, що не підкорюся йому, говорила я собі.

Але разом з владою над своїм життям і отримала і відповідальність за повною програмою так, що завила

Ви хочете, щоб чоловік взяв на себе відповідальність? Дайте ж йому вже нарешті владу. Якщо ваш супутник досить сильний, щоб цю владу взяти самому разом з відповідальністю за вас, перестаньте кудкудакати і весь час хотіти вигравати у суперечках. Здайтеся, дівчата.

І ще важливе: чи не так, якщо жінка з дитинства буде знати, що це чоловік, а не вона несе відповідальність за неї, за їх дітей і їх життя, а сама вона відповідає тільки за те, щоб йому було добре – при такому розкладі різко скоротиться кількість шлюбів з усякими недоумками.

І окреме, наболіле, гостроспеціальне прохання до мам хлопчиків – завершуйте робити з них інвалідів вольового і фізичного фронту

Мами вгодованих дев’ятирічних хлопчиків, що несуть за ними їх рюкзаки, що відкривають перед ними двері, які оспорюють при синові думку свого чоловіка – перестаньте це робити. Інакше нам нема за кого буде віддавати наших дочок.

Юлія Рубльова

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України