Авторські статтіТехно

Знайдено унікального птаха, змішаного з трьома видами

Американські вчені знайшли незвичайну камишовку. Дослідження показали, що мати птиця була гібридом двох видів, а батько представник третього виду таких птахів.

Пенльсильванскій орнітолог Лоуелл Буркет (США) ще в явились в місті у поточного року зняв на відео незвичайну птицю. Фахівець не міг визначити, що ж це за пташка, адже колір її оперення був схожий як на золотокрилого, так і на синьокрилого пеночкового співуна. Після повідомлення про незвичайну знахідку, інші фахівці також захотіли підключитися до дослідження і витворили цілу групу вчених.

Відомо, що після того, як орнітологам вдалося знову відстежити птицю. Вони взяли для дослідження зразки її крові для порівняння. Після її аналізу стало відомо, що припущення фахівців підтвердилися – така незвичайна птах дійсно не гібридів трьох видів.

Факт появи гібрида трьох видів унікальний і зафіксований вперше. Разом з тим є і привід для хвилювань: це явище може говорити про те, що в диких умовах спостерігається дефіцит відповідних партнерів, що змушує птахів злучатися з іншими видами, підтверджуючи ранні спостереження про скорочення популяцій золотокрилих пеночкових співунів в районі Аппалачів (США).

Відомо, що деякі гібриди птахів залишаються родючими і здатними розмножуватися, а мати знайденого потрійного гібрида це підтверджує. Однак невідомо, чи здатний сам потрійний ранньостиглий, тривалість до відтворення. Орнітологи збираються і далі спостерігати за птахом, щоб з’ясувати, чи стане вона ізгоєм, чи зможе злучатися і відкладати яйця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nine + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.