Авторські статтіТехно

Автори гри Fallout 76 виконали заповітне бажання вмираючого від раку маленького фаната

Bethesda анонімно подарувала родині хлопчика 50 000 доларів, а також зробила його першим гравцем неймовірної Action/RPG-ігри, однак дитина так і не вижив.

Автори Fallout 76 виконали заповітне бажання вмираючого від раку маленького фаната, а також сильно допомогли його сім’ї, нічого не повідомляючи про свої дії навіть після загибелі дитини – його життя забрала невробластома (небезпечне новоутворення в нирці). Анонімний користувач Reddit заявив, що Bethesda надіслала хворій дитині спеціальну копію нової гри Fallout 76 задовго до її появи, в яку хлопчина так мріяв пограти, але боявся не встигнути.

Більше того, компанія подарувала родині фаната 10 000 доларів, а також організувала спеціальну кампанію по збору грошей на лікування дитини, завдяки якій вдалося зібрати 40 тисяч доларів. На жаль, хлопчик помер 3 листопада – лікування не дало ефекту. Зібрані пожертвування співробітники Bethesda вирішили подарувати родині загиблого, як це і передбачалося, щоб підтримати скорботних і допомогти їм з організацією похорону.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України