Автори гри Fallout 76 виконали заповітне бажання вмираючого від раку маленького фаната

Bethesda анонімно подарувала родині хлопчика 50 000 доларів, а також зробила його першим гравцем неймовірної Action/RPG-ігри, однак дитина так і не вижив.

Автори Fallout 76 виконали заповітне бажання вмираючого від раку маленького фаната, а також сильно допомогли його сім’ї, нічого не повідомляючи про свої дії навіть після загибелі дитини – його життя забрала невробластома (небезпечне новоутворення в нирці). Анонімний користувач Reddit заявив, що Bethesda надіслала хворій дитині спеціальну копію нової гри Fallout 76 задовго до її появи, в яку хлопчина так мріяв пограти, але боявся не встигнути.

Більше того, компанія подарувала родині фаната 10 000 доларів, а також організувала спеціальну кампанію по збору грошей на лікування дитини, завдяки якій вдалося зібрати 40 тисяч доларів. На жаль, хлопчик помер 3 листопада – лікування не дало ефекту. Зібрані пожертвування співробітники Bethesda вирішили подарувати родині загиблого, як це і передбачалося, щоб підтримати скорботних і допомогти їм з організацією похорону.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh