Авторські статті

Звернення до матерів солдатів внутрішніх військ та працівників силових структур

Шановні матері солдатів внутрішніх військ та працівників силових структур!

Сьогодні відбувається найстрашніше: на вулицях Києва ллється людська кров. У протистоянні зіткнулися з одного боку мирні протестувальники, з иншого – Ваші діти ? солдати внутрішніх військ і працівники силових структур, яких чинний режим змушує ставати на його захист. Використовують водомети, сльозогінний газ, пластикові кулі, світлошумові гранати та инші спецзасоби, що перетворило це протистояння на справжнє пекло.

У сутичках уже постраждала велика кількість людей – є десятки поранених, обморожених, обпечених, отруєних сльозогінним газом. Тим часом все це страхіття спровоковане винятково поведінкою влади, її небажанням почути вимоги революційного Майдану, який ось уже два місяці стоїть у центрі столиці і прагне гідного життя для себе і своїх дітей. Останньою краплею стало ухвалення 16 січня в парламенті законів, коли відбулося зухвале нелегітимне й неконституційне голосування більшости за закони, що закріплюють диктатуру Януковича. І ось 19 січня настав той день, коли в українського народу вичерпався ліміт терпіння.

Винятково із забаганки чинної влади Ваших дітей, які мали би робити шляхетну справу – гарантувати мир та спокій в державі – сьогодні втягнуто в запеклі і безглузді бої зі звичайними громадянами, які просто не витримали наруги. Тому закликаємо Вас послухатися свого материнського серця і негайно їхати до Ваших синів: переконувати їх не виконувати злочинних наказів, не стріляти в таких самих, як і вони, українців, не поливати людей по той бік барикад із водометів на морозі. А солдатів внутрішніх військ радимо взагалі негайно забирати додому із пекла. Тим паче, що є інформація: у них зумисне відбирають мобільні телефони, аби на них не впливали родичі.

Матері, їдьте до своїх дітей і не давайте спокою їхнім командирам, поки не переконаєтеся, що Ваші сини у безпеці! Не дайте втягнути Ваших дітей у чужу безглузду війну за збереження влади і награбованих статків.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

9 коментарів

  1. Ви брехливі та уголовні суки! Краще зверніться до матерів тих виблядків які жбурляють у дітей цих матерів пляшки із запальною сумішю та бруківку, які нищать і тращать все навколо – бо будуть матері цих недоносків довго носити перадачі їм на зону. А хлопцям які чесно винонують свій обов”язок – респект. Взагалі я дуже негативно відносився до нашого МВС і навіть на початку майдану, але на Грушевського це вже зовсім інше МВС. Так тримати !

  2. Милиция и внутренние войска должны охранять воров, уголовников и беспредельщиков. Но воры и уголовники должны быть внутри колючей проволки и решеток, а не в Верховной раде и Правительстве.

  3. От чьего имени это обращение? Странновато видеть его без подписи. Хотя с написанным трудно не согласится.

  4. Сегодня – вы – призываете к противоправным действиям -нарушить присягу, потому что ваше мнение не совпадает с другими, а завтра другие начнут призывать на защиту своих идей и этим пацанам за ними бежать ? ЭТО АНАРХИЯ И БАРДАК !

  5. Зря обращаетесь, у этих уродов нет ни семей ни матерей, ни совести. За 30 сребников истребят весь народ, даже глазом не могрнут! Охранять воров, уголовников и беспредельщиков- вот их удел!!!!

    1. Даремно звертаються! “Мирні протестувальники”? щось я там мирних протестувальників не бачив! ті протестувальники це стадо бидлюків, нормальних людей які працюють і в яких є розум в голові там немає! болісно дивитися на центр Києва, що з ним зробили це стадо, нехай їдуть у свій Львів і там все палять і нищать!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.