Оператора газотранспортної системи України включили до Європейської мережі операторів

ТОВ «Оператор ГТС України» стало членом-спостерігачем Європейської мережі операторів газотранспортних систем ENTSOG. Відповідне рішення було одноголосно затверджено на вчорашньому засіданні генеральної асамблеї організації.

Передає Голос українською з посиланням на прес-службу компанії.

Робота з ENTSOG дозволить українській компанії отримати доступ до головного європейського координаційному центру в газотранспортній сфері, а також надасть можливість для співробітників брати участь в вузькоспеціалізованих навчальних заходах і взаємодіяти з колегами з інших країн.

Вже кілька місяців ми активно співпрацюємо з ENTSOG, зокрема в питаннях гармонізації законодавства та процедур, а також по відкритості і безпеки поставок – щодня відправляємо дані про роботу нашої ГТС на платформу прозорості. Вірю, що в подальшому наша співпраця буде тільки поглиблюватися для розвитку газового ринку Європи і України, як його невід’ємної частини, – прокоментував подію генеральний директор ОГТСУ Сергій Макогон.

Крім того, ENTSOG забезпечує диспетчерські центри операторів ГТС інструментами для оперативної комунікації, моніторингу та спільного реагування в кризових і надзвичайних ситуаціях.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh