Економіка

Оператора газотранспортної системи України включили до Європейської мережі операторів

ТОВ «Оператор ГТС України» стало членом-спостерігачем Європейської мережі операторів газотранспортних систем ENTSOG. Відповідне рішення було одноголосно затверджено на вчорашньому засіданні генеральної асамблеї організації.

Передає Голос українською з посиланням на прес-службу компанії.

Робота з ENTSOG дозволить українській компанії отримати доступ до головного європейського координаційному центру в газотранспортній сфері, а також надасть можливість для співробітників брати участь в вузькоспеціалізованих навчальних заходах і взаємодіяти з колегами з інших країн.

Вже кілька місяців ми активно співпрацюємо з ENTSOG, зокрема в питаннях гармонізації законодавства та процедур, а також по відкритості і безпеки поставок – щодня відправляємо дані про роботу нашої ГТС на платформу прозорості. Вірю, що в подальшому наша співпраця буде тільки поглиблюватися для розвитку газового ринку Європи і України, як його невід’ємної частини, – прокоментував подію генеральний директор ОГТСУ Сергій Макогон.

Крім того, ENTSOG забезпечує диспетчерські центри операторів ГТС інструментами для оперативної комунікації, моніторингу та спільного реагування в кризових і надзвичайних ситуаціях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України