Авторські статті

Експерт: Зеленському та Єрмаку легко відбити атаку на себе і ще раз розповісти всім, що вони не беруть хабарів

Більшість політичних експертів не вірить в те, що розслідування справа «плівок Єрмака» призведе до якихось результатів. Швидше за все, справа з «записами Єрмака» закінчиться нічим, тому що ні складу злочину, ні виконавців, ні події злочину, ні валіз грошей, які передаються від однієї особи іншій, немає переляканих і зафіксованих на відео корупціонерів, яких спіймали за цим приємним заняттям. Про це у своєму блозі пише економіст, блогер Тарас Загродний.

Він підкреслює, найпарадоксальніше, що немає самих призначень, про яких так смачно розмірковують на записах. Тобто, розмови були, а самої дії – не було. Ну, за розмови у нас поки що не садять. Все вищевикладене дозволяє Зеленському та Єрмаку легко відбити цю атаку на собі і ще раз розповісти всім, що хабарів вони не беруть і зміцнити свої позиції, що вони і роблять, коли йдуть на відкрите розслідування того, що звучало на плівках, а це в корені перевертає ситуацію з точністю до навпаки. Тепер атаку розгортають на можливих бенефіціарів скандалу – це НАБУ. Очевидно, що запис їх. Питання: яким чином матеріали справи опинилися у відкритому доступі? Хто організував витік? Хто винен у тому, що засвітили свою агентуру? В рамках якої справи проводився запис? І багато інших питань, які будуть і далі хітати Ситника, хоча очевидно, що не без його відома це все спливло.

За словами експерта, до того ж часу для роздування скандалу не зовсім зручний, але, мабуть, сильно підгоряло, тому зараз і скинули відео. Коронавірус і боротьба з ним дозволяють перебити цю тему.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України