Експерт: Зеленському та Єрмаку легко відбити атаку на себе і ще раз розповісти всім, що вони не беруть хабарів

Більшість політичних експертів не вірить в те, що розслідування справа «плівок Єрмака» призведе до якихось результатів. Швидше за все, справа з «записами Єрмака» закінчиться нічим, тому що ні складу злочину, ні виконавців, ні події злочину, ні валіз грошей, які передаються від однієї особи іншій, немає переляканих і зафіксованих на відео корупціонерів, яких спіймали за цим приємним заняттям. Про це у своєму блозі пише економіст, блогер Тарас Загродний.

Він підкреслює, найпарадоксальніше, що немає самих призначень, про яких так смачно розмірковують на записах. Тобто, розмови були, а самої дії – не було. Ну, за розмови у нас поки що не садять. Все вищевикладене дозволяє Зеленському та Єрмаку легко відбити цю атаку на собі і ще раз розповісти всім, що хабарів вони не беруть і зміцнити свої позиції, що вони і роблять, коли йдуть на відкрите розслідування того, що звучало на плівках, а це в корені перевертає ситуацію з точністю до навпаки. Тепер атаку розгортають на можливих бенефіціарів скандалу – це НАБУ. Очевидно, що запис їх. Питання: яким чином матеріали справи опинилися у відкритому доступі? Хто організував витік? Хто винен у тому, що засвітили свою агентуру? В рамках якої справи проводився запис? І багато інших питань, які будуть і далі хітати Ситника, хоча очевидно, що не без його відома це все спливло.

За словами експерта, до того ж часу для роздування скандалу не зовсім зручний, але, мабуть, сильно підгоряло, тому зараз і скинули відео. Коронавірус і боротьба з ним дозволяють перебити цю тему.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh