Авторські статті

«Пора закуповувати вогнемети для поліції»: Кім Ахеджаков запропонував посилити карантинні заходи

Після посилення урядом карантинних заходів у мережі багато обурюються, сперечаються – люди не розуміють, як прогулянка в парку або виїзд в ліс можуть вплинути на поширення коронавіруса, якщо вони в цей час ні з ким не спілкувалися. Аби зрозуміти – потрібно привести звичайний приклад з життя. Це, як з алкоголем. Якщо нашим людям дати можливість пити по келиху пива за кермом, то кожен третій водій буде їздити пяним і при зупинці поліцією напівживе тіло буде розповідати: «та я тільки пів стакана пригубив». Про це у своєму блозі пише блогер Кім Ахеджаков.

Він зазначає, зараз у нас відбувається поширення вірусу вогнищами. Історії схожі. Людина приїжджає з-за кордону хворим і тут починається: «ну, як я до батьків не піду, ну як з кумами не зустрінуся, ну як з сусідами на прогулянці не поспілкуюся? А в церкву сходити, а на пікнік з’їздити, а на ринку поспілкуватися? Та це ж святе!». Блогер підкреслює, тому він особисто гаряче підтримує всі карантинні заходи. Кім Ахеджаков пише, більше того, він би запропонував додати декілька пунктів. Для цього треба правда трохи витратитися на вогнемети для поліції.

За словами блогера, пункт перший – в разі виявлення в лісі або на березі річки групи людей, які розпивають спиртні напої або їдять шашлик, поліцейський зобов’язаний скласти акт, зробити фотофіксацію. Пункт другий. Кожному які прибули з-за кордону одягається браслет, визначається місце проживання, найближчий магазин і мусорка і в разі покидання ним цього трикутника виїжджає наряд поліції. Пункт третій. У разі виявлення прогулюється компанії в кількості більше двох осіб, поліцейські повинні діяти не менш радикально. «Занадто жорстко? Повірте, ні. Найближчим часом нас чекає три випробування – Великдень, травневі свята і найстрашніше – випускні!», – написав Ахеджаков.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України