Оновлення iOS 12 поліпшило взаємодію Siri і Google Assistant

Компанія Apple додала можливість голосового дзвінка стороннього помічника.

Google Assistant на даний момент є самим поширеним голосовим асистентом з безліччю плюсів. Розробники постійно вдосконалюють програму, підвищуючи її ефективність, і розширюючи список пристроїв, з якими вона взаємодіє. При цьому, перший голосовий помічник від Apple на момент запуску в 2011 випереджав свого конкурента.

В подальшому «купертіновці» додали Google Assistant в iPhone, однак деякі його функції були обмежені. Основним недоліком була відсутність голосового дзвінка асистента, що в деяких ситуаціях ускладнювало його використання. Розробники вирішили виправити ситуацію, вдавшись до незвичайного трюку. Завдяки недавнім оновлення iOS 12 користувачі зможуть викликати Google Assistant за допомогою Siri.

Але для того, щоб покращити взаємодію помічників користувачеві доведеться налаштувати ярлик, що спрощує запуск. Потім відкривши Google Assistant власнику iPhone необхідно вибрати функцію, що дозволяє запуск. Після всіх пророблених операцій користувачеві потрібно вимовити «Hey Siri, Ok Google». Подібна взаємодія має дозволити власникам техніки Apple використовувати техніку, запропоновану Google.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh