У води є дві сторони — це кількість і якість.
Що така кількість? Кількість — це коли води в організм поступає недостатньо для того, щоб провести всі очищення, вимивання, розчинення і т. д. Це називається «хвороби кількості води» — зневоднення. Друга група хвороб називається «хвороби якості води».
Життєво необхідна вода
Хвороби якості води — це все паразитарні, бактеріальні, грибкові та вірусні захворювання, які передаються водою. Наприклад, гепатит А, дизентерія, сальмонельоз, черевний тиф, ті ж лямблії живуть біля води.
Тобто людина відчуває 2 види ризику.
Перший ризик: отримати недолік кількості води, другий — отримати недолік якості води і захворіти якимось складним захворювання, іноді навіть незрозуміло, яким передаються через воду. Тому що інші захворювання будуть передаватися іншими трьома шляхами: через продукти, через повітря і через статеві контакти. Всього існує чотири шляхи передачі: повітряно-крапельний, контактно-побутовий (статевий), через продукти і через воду.
Симптоми, синдроми і хвороби
Симптоми хвороби — це її вияви. Наприклад, сухість у роті — це не хвороба, а симптом, конкретніше — симптом зневоднення.
Синдроми — це комплекси симптомів: три, чотири, п’ять симптомів.
Хвороби — коли спостерігається багато проявів, і ми можемо називати хвороба, тому що відомий збудник.
Я буду називати вам все підряд, не буду ділити, де хвороба, де симптом, де просто синдром. Але памятайте: симптом — це захист, хвороба — це проблема.
1. Сухість у роті
2. Запор, затримки, нерегулярне випорожнення
3. Підвищена кислотність шлункового соку. В організмі не буває підвищеної кислотності, буває знижена водність. Якщо ви візьмете 100 гр води і покладіть туди 2 гр кислоти — вийде 2-процентна кислота. Але якщо ви візьмете 50 гр і покладіть туди ті ж 2 гр кислоти, кислотність буде значно вище. Також і в шлунку: у шлунку не буває кислоти більше, ніж потрібно, буває води менше, ніж потрібно — тому і кислотність вище.
Тому всі, хто чує: «У мене підвищена кислотність шлункового соку», знайте — такого не буває. Вам необхідно відразу говорити: «У тебе не кислоти багато, організм не дасть багато кислоти, — у тобі води мало. Пий багато води, і в тебе буде нормальна кислотність шлункового соку».
А ось знижена кислотність буває — це відбувається через атрофії клітин. В організмі буває знижена кислотність, коли клітини вже втомлюються давати кислоту: шлунок постійно виробляє кислоту, а ми часто і постійно п’ємо гарячий чай, їмо гарячий суп — постійно знищуємо клітини і вони врешті-решт перестають розмножуватися: виходить, що нікому продукувати кислоту.
4. Пісок в печінці.
5. Густа жовч. Всі порушення обміну жовчі, такі як згущення, пісок, каміння — це недолік води в організмі, тому що жовч в організмі має бути слабо концентрована. А коли води мало, вона стає сильно концентрованої, і випадає в осад. Ви самі знаєте, якщо розчин не сильно концентрований — він не випаде в осад. Випадає в осад тільки сильний концентрат.
6. Солі, пісок у нирках. Свідчать про нестачу води в нирках.
7. Суха шкіра. Всі жінки скаржаться: «У мене суха шкіра». І що їм косметолог рекомендує? Зволожуючий крем! Альо це — марно! Ніщо подібне не допомагає по одній простій причині.
Уявіть собі дерево: березу. Уявіть її кору. Що таке кора? Це клітини, які раніше були у берези всередині: вони жили, жили, жили, померли — відшарувалися і відпали. Кора відпадає, а на наступний рік виростає нова кора.
Точно також шкіра у людини: клітини живуть, живуть, просуваються вгору, відшаровуються, лущаться. Але у кого-то вони мають багато води, і тому не сильно лущаться, а у кого-то мають мало води, і сильно лущаться.
Тому мертві клітини шкіри, також як і стару кору дерева не вернеш. Вона вже мертва.
Тому зволожуючі креми можна використовувати заради миттєвого ефекту: прямо зараз наклав крем, і поки він на обличчі — він зволожує: шкіра розбухла і таке враження, що вона стала більш м’яка. Крем висох (всередину він майже не всмоктується) — шкіра стала така ж, як і раніше. Того. Якщо у жінки суха шкіра, волосся, покриті тріщинами, не еластичні нігті — це недолік води в організмі.
8. Хрускіт в суглобах, солі в суглобах, прицмокування в суглобах, деформації і розтріскування хрящів, деформація і розтріскування хрящів в хребті, міжхребцевих дисків, остеохондрози, артрози, артрити. Все, що стосується суглобів і хребта має три причини. Одна причина — зневоднення. Друга причина — бактерії. Третя — нестача вітамінів, білків, мінералів — сірки, кремнію.
9. Хвороби шкіри.
10. Цукровий діабет протікає з колосальним дефіцитом води.
11. Ішемічна хвороба серця.
12. Зневоднення та згущення крові.
13. Атеросклероз.
14. Жирна, густа, шкіра — нестача води.
15. Всі види підвищення гемоглобіну. Еритромія — підвищення гемоглобіну. Якщо рівень гемоглобіну вище 130 — це хвороба зневоднення. Тому що жоден організм не дасть людині більше гемоглобіну, ніж організму потрібно. Взяли ви, наприклад, краплю крові — в ній має бути 10 крапель води і одна частина еритроцитів. Але в ній було не 10, а 7 крапель води, і вийшло, що еритроцитів як би більше, і ми говоримо: «У Вас дуже хороший гемоглобін -150». Це дуже поганий гемоглобін — це говорити про те, що води немає зовсім.
16. Катаракта. Зневоднення кришталика — кришталик втрачає воду, стає більш щільний, і людина сліпне.
17. Вікова далекозорість. У всіх, хто носить окуляри з «плюсом» після 45 років — зневоднення кришталика, його ущільнення і в подальшому може призвести до серйозних проблем із зором.
18. Ішемічний інсульт. «Чиста» хвороба зневоднення — спазм судин із-за того, що води бракує, і утворюються еритроцитні тромби.
19. Сухий кашель.
20. Алергії. Всі алергії протікають з нестачею води в організмі. Надлишок білків, недолік ферментів і нестача води — слизь не розчиняється і закупорюють дрібні лімфатичні судини носа, бронх, гортані, горла.
21. Порушення мікроциркуляції на всіх рівнях. Якщо кров густа, вона не потрапляє в капіляри (наприклад, відшарування сітківки (ретинопатія) — коли людина сліпне)
22. Ферментопатія. Їжа перетравлюється в лужному середовищі кишечнику при наявності великої кількості води і ферментів. Якщо середовище кисле і води мало — то їжа не перетравлюється, ферменти не виділяються, і виникає ферментопатія.
23. Бронхіальна астма. Густа, вязка мокрота, яка забиває лімфатичні протоки. Ми завжди повинні розріджувати мокроту, щоб вона могла вийти через бронхи.
24. Порушення роботи нервової системи літніх людей. Старече слабоумство — це отруєння і всихання мозку, зневоднення. Є хвороба Альцгеймера — це отруєння алюмінієм. А загальна деменція — це коли людина слабкий, в ялий, лежить, погано розмовляє, погано реагує (загалом, людина слабшає) — це називається стареча деменція. Це в чистому вигляді зневоднення, порушення харчування киснем.
25. Депресія — закислення і зневоднення.
26. Підвищена температура.
27. Всі види інтоксикацій.
28. Всі види отруєнь: екологічні, хімічними інші.
Вода — порятунок від усіх цих патологій!
Зневоднення як причина хвороби
Подивіться, скільки хвороб перераховано. І всі ці хвороби пов’язані зі зневодненням. Знайте це, коли ви побачите у людини ці проблеми, або, скоріше, він буде вам скаржитися на них.
Адже не запитаєте ви у людини: «А як у Вас зі слабоумством?» Швидше за все вам розкажуть: «У мого родича проблеми» — «А які проблеми?» — Та не можемо будинку одного залишити — не закриває кран, всього боїться…»
В даному випадку ви говорите: ваша хвороба пов’язана з трьома причинами: 1. порушення води; 2. порушення харчування; 3. отруєння.
Всі хвороби пов’язані з порушенням води, харчуванням і з отруєнням.
Тому ви ніколи не помилитеся. А особливо у зв’язку з переліченими хворобами ви повинні розповісти про воду. Адже якщо ви просто про воду будете розповідати, вести спільну розмову: «Слухай, а що ти п’єш?» — «А нічого не п’ю» — «О! Так я тобі зараз розповім!» Адже людина ще не знає, що з ним станеться, якщо він не буде пити воду.
А якщо ви його подали напругу: «Які в тебе проблеми?» — «Так я взагалі-то здоровий… Тільки шкіра суха, волосся сухе, нігті шаруються… та суглоби пощолкують». Ви можете сказати: «Всі твої проблеми пояснюються однією причиною — це зневоднення. ІЗ-за цього і суглоби клацають, із-за цього і шкіра суха, і волосся сухе».
Але якщо ви даєте йому інформацію про його власний організм, а тим більше, якщо він вам назвав свою проблему, а ви просто говорите: «Хочеш, я тобі допоможу вирішити твою проблему?» — людина вас почує, зацікавиться (адже йдеться про нього самого: улюбленого і дороггого). Якщо людина скаже «Не хочу» — то він дурень (раз він зібрався вмирати — відволікатися не будете).
Тому якщо людина хоче почути — розкажіть йому, в чому його проблема, розкажіть, яка буває вода, чому вона тече і не тече, розкажіть, що кров буває густа, що вона злипається. Тоді людина точно зацікавиться водою.
Тому що коли у мене запитують: «Ось у мене в бабусі катаракта…» Я відразу кажу: «Нічого не допоможе — це хвороба зневоднення». Не допоможе, поки людина не почне пити воду, капати воду, поки у нього кров не буде рідка. «Скільки гемоглобіну?» — «150» — «Ну, звичайно! Що ж ти хочеш? Там в оці взагалі немає води». А раз немає води — значить і кисню немає.
Тобто ви повинні абсолютно чітко розуміти, які хвороби у нас пов’язані зі зневодненням.
Причини смерті
Існує кілька причин смерті. Одна — сама головна. Необхідно говорити не про причини смерті організму, а про те, що організм вмирає тоді, коли вмирає клітка (мозку, серця) і т. д. Є тільки одна причина смерті — втрата кисню більше двох хвилин. Немає інших причин смерті.
Якщо людині відрубати ногу (трамвай переїхав), у нього витекла кров — від чого він помер? У крові розчинений кисень, крові стало мало кисню, і якщо мозку не вистачило кисню — мозок помер. Людина може жити без ноги, без руки, без двох рук, без двох ніг, але якщо його мозку достатньо кисню — він буде жити.
Або, наприклад, у людини, інфаркт в серці, закупорилися судини: холестерин потрапив і перекрив… Що перестає надходити? Кисень! Якщо кисень пустити з іншого боку — людина буде жити: йому вирізають судину, підводять кисень з іншого боку — клітина живе.
Я вам зараз скажу дивовижну річ: існують три елементи, на яких зав’язане життя:
1. кисень (народження, рід, сім’я, язичницький бог Род);
2. водень;
3. вуглець.
Ось ці три «роди» забезпечують життя людини. Людина складається з водню, кисню та вуглецю. Озон – він не провідний елемент, але теж дуже важливий.
Але три мікроелемента забезпечують життя людини. Кисень надає хвилю коливання клітини. І він дає клітці енергію жити. Уявіть, що це камертон. Якщо кисень надходить — клітина знає як їй скорочуватися, засмоктувати, виштовхувати поживні речовини або отрути. Як тільки кисень не надходить одну хвилину — клітина втрачає налаштування.
Тому ми можемо жити без всього, навіть без кохання, але без кисню клітина може прожити не більше двох хвилин — через дві хвилини вона вмирає. Кисень ніколи не буває в повітрі в організмі. У нас повітря в організмі немає. У нас в організмі кисень завжди розчинений у води.
Тому нестача кисню в організмі настає внаслідок нестачі води. Коли йде недолік води, виникає закислення. Тобто кисень йде і залишається кислий вуглець. Тобто кількість кисню зменшується, кількість вуглецю залишається тим самим — і виникає закислення. Закислення призводить до отруєння. А це — всі хвороби інтоксикації.
Чому людина від грипу помирає? Тому що у нього зневоднення, потім виникає закислення, потім — отруєння, інтоксикація мозку і зупинка дихального центру. При грипі більше не від чого померти: інтоксикація вірусом. Ще одна причина смерті через зневоднення: раз немає води — не надходить харчування (мінерали). Мінерали, з’єднані через кисень, водень, азот і вуглець, називаються амінкислотами.
Такі основні причини смерті!
Наслідки зневоднення
12 констант визначають життя людини. Якщо будь-яка константа сильно порушена — людина вмирає. Якщо тиск сильно порушеннях — людина вмирає, температура сильно порушена, — помирає.
Але подивіться, що виходить. Якщо йде зниження води — до чого це призводить? З одного боку це призводить до згущення крові, а з іншого — до зменшення кількості сечі.
Згущення крові призводить до:
- підвищенню артеріального тиску,
- підвищення числа серцевих скорочень, що призводить до збільшення числа дихальних рухів,
- підвищенню гемоглобіну,
- збільшення холестерину, тому що кров стає більш густа, більш жирна.
Зменшення кількості сечі призводить до:
- закислення (підвищення РН),
- підвищення білірубіну (якщо мало сечі, очищення не йде, виникає отруєння, і рано чи пізно порушиться білірубіновий процес),
- підвищення цукру (тому що цукор не вимивається з організму).
Також зниження кількості води в організмі призводить до збільшення ваги, до закислення, і тоді в організмі починають розвиватися бактерії, що призводить до підвищення температури і збільшення кількості лейкоцитів.
Але якщо випивати кожен день 2 літри води, і за ті ж добу виділяти 1,5 літра сечі — то жодних з перерахованих вище проблем у людини ніколи не буде. Якщо ж на вході 0,5 літра вода і 1 літр соку з магазину — весь букет неприємностей організму забезпечений (причини: кислотність, P11). Якщо ж ви не п’є єте воду, а інші рідини (чай, кава, какао) — витрачається колосальна кількість енергії.
А підвищення тиску, серцевих скорочень, числа дихальних рухів і гемоглобіну призводять до страшної речі — до гіпоксії, тобто до зменшення кисню. До чого призводить зменшення кількості сечі? Сеча стає більш концентрована, і виникає отруєння, або інтоксикація.
Тобто споживання води менше 2 літрів в день (або заміна рідини) призводить в кінцевому підсумку до гіпоксії та інтоксикації. А інтоксикація + гіпоксія = смерть.
Тому помирати можна швидко, якщо припинити пити воду взагалі: померти можна за 2 дні. Помирати можна повільно, якщо поступово зменшувати кількість випитої води: все в організмі буде згущуватися, ущільнюються. Помирати можна ще повільніше, якщо ми всю воду замінимо чаєм, компотом, какао, соками. Організм в цьому випадку взагалі нічого не буде розуміти: вона начебто отримує рідина, рідини достатня, а нирки не працюють, серце працює погано, енергія вся кудись пішла (на ті, щоб кислоту перевести в луг).
Це життєва константа, Богом нам задана, але яку ми втратили — 1,5 — 2 літри води в день:
1. чистої;
2. рідкої;
3. структурованої (щоб не витрачати енергію);
4. м’якої;
5. мінералізованої;
6. дегазованої;
7. смачної (у води обов’язково повинен бути нормальний смак, якщо органолептика порушена, ми не зможемо випити таку воду. Тому кип’ячену воду погано пити — вона несмачна);
8. лужної (або нейтральної). Лужна вода — це швидка допомога. Нейтральна вода — це теж добре. Але зараз ми п’ємо кислу воду — зараз вся вода брудна, кисла, мертва.
Якщо ця константа витримується, то організм може боротися як завгодно довго.
Вода — універсальний засіб
Ми говоримо: «У нас стреси». Організм каже: «Нічого страшного». Якщо в організмі є вода, то адреналін видаляється через сльози, піт і сечу. Якщо води немає, то нам нічим спітніти, і адреналін залишається в організмі. Тому перша допомога при стресах — 0,5 літра гарячої води. Саме гарячої — 40 градусів!
Ми часто робимо помилку, коли при стресі говоримо: «Попий водички», і даємо яку воду? Холодну! Але ж від холодної води не спітнієш! А треба спітніти: відкриються судини, людина миттєво спітніє (згадайте, від жаху людина пітніє, перелякана собака пісяє).
Відчуваєте, що щось не те, стрес, ви на взводі, втомилися — треба випити склянку або півлітра гарячої води. Спітніли — і все пішло. Інакше доведеться плакати, віджиматися або ще чимось займатися, щоб спітніти і вивести адреналін.
Ще ми скаржимося, що у нас їжа екологічно брудна. Якщо у людини надходить 2 літра чистої води, яка б брудна їжа не було, скільки б у нас не надходило отрут — через нирки все одно все піде.Тобто вода є єдиним захистом від екологічно брудної мертвої їжі, від їжі хімічної, з оцтом, цукром і кислотами.
Ми говоримо: «Ми п’ємо рідини». Тут нічого не скажеш: якщо людина дурень, то це — на все життя. І буде вона продовжувати пити компоти, чай, какао, соки, кава, пиво, квас і інше. І буде ця людина хворіти, і буде жити замість 100 років — всього 57.
Японці давно це зрозуміли: вони п’ють тільки воду, особливо літні японці. І роблять це не тому, що їм щось відомо — вони навіть не розуміють, що можна пити щось, крім води. Тому що це просто: пішов — налив води, випив — навіщо мудрувати? Ви ніде не побачите старшого японця, який п’є «Пепсі-колу» або «Кока-колу». Максимум — це трохи чаю. А що наші бабусі роблять? Вже з ранку — чай і кава.
Що б у нас не було в організмі, що б у нас не сталося — нам допомагає вода. Якщо глисти живуть — єдиний спосіб, щоб вони не так нам шкодили — все змивати. Від глистів можна позбавиться (для цього є паразитарні програми). Але якщо у дитини багато гостриків, вони постійно, щодня будуть отруювати організм. Тому дитина п’є дуже багато води. Дитина п’є взагалі набагато більше, ніж ми з вами. І коли дитина в черговий раз підходить до мами за водою, «розумна» матуся каже: «А навіщо ти будеш порожню воду пити? Випий чай, какао — чемпіоном будеш. Ти краще пий сік».
Воду треба любити
Кажуть: «У вині — істина, у горілці — сила, а у воді мікроби». Ось і виходить, що ми втратили божественну сутність. Божественна сутність — це речовина «вода».
До води треба добре ставитися, воду треба любити, її треба обожнювати, з нею треба розмовляти, її ні в якому разі не можна лаяти — вона все вбирає, вона все чує, вона все відчуває — вона жива. Ні в якому разі з нею не можна поводитися погано.
Вода ні в якому разі не повинна стояти там, де включене радіо, вона не повинна чути жодних звуків, вона не повинна бути на світлі, вода завжди ховається від світла. Якщо зрубати дерево, під яким є джерело — вона піде: воді обов’язково потрібна тінь. Воді потрібен спокій. Воді потрібне чисте, прохолодне місце, вода не любить жарких сонячних променів.
Вона винна бути налита в найкращий графин. Ми з вами використовуємо якісь трилітрові банки — це для води негідно. А весь кришталь стоїть у нас в шафі. І що він там чекає? Я ніде не бачила, щоб воду з кришталю пили. Зазвичай це трилітрова банка на кухні.
До речі, вода не любить залізо, вода любить скло. Тому воді повинно бути виділено найкраще місце на кухні, вона повинна бути налита в найкращу посудину. На неї повинна бути накинута найкрасивіша серветка (ганчірка), тому що вода повинна дихати, її не можна закривати.
Але до води має бути таке ж ставлення, як до ікони. Тому що інакше ми всі не любимо воду. Коли ми паримося в лазні або миємося у ванній, ми витрачаємо 300 літрів питної води — цього не можна робити. З б мільярдів населення Землі 4 мільярди не має доступу до води. А ми з вами живемо як буржуї: ми включили воду, залишили і пішли. У нас один рушник стирається в 10 літрах води. А це — неприпустимо, нас за це покарають і дуже сильно.
Уявіть собі: завтра ви встанете, а в крані ні краплі води. Що ви будете робити? Це означає, що післязавтра настане смерть. Всі знають чисте озеро Байкал, там побудували завод, який раніше виробляв ракетні вкладиші, зараз він виробляє туалетний папір. А це найбільше озеро в світі. І вода коли-небудь нам помститься. Ми зливаємо каналізацію в річки. Вони самоочищаються, але цього не достатньо. Найголовніше — ми воду не любимо. А раз не любимо, то вся нелюбов до нас і повертається через воду триразово.
Життя зародилося у воді і життя без води неможливе. Життя — це і є вода. Людина каже: «Я люблю каву, какао. Я не люблю просту воду». 80% людей вам скажуть: «Я не люблю пити просту воду». Ви повинні самі себе запитати: «А я люблю пити просту воду? Чи я п’ю, бо мене налякали?».
Треба навчитися любити воду, поки не навчиться розмовляти з нею, просити, поважати її (замолювати її можна будь-якими словами — якщо слова йдуть від серця, вода приймає всі вібрації), треба навчитися чистити воду, берегти, економити. Треба навчитися про це розповідати. Якщо ви будете ставитися до води трепетно, то всі, хто з вами спілкуються (особливо, ваші діти, ваші онуки, ваші батьки) — будуть ставитися до води точно так само. Ваше ставлення дублюється.
У мене часто запитують: «Чому завжди допомагає, коли ви лікуєте водою?». Я щоразу відповідаю: «Тому що я лікую не водою — я лікую собою». Я точно знаю, що допоможе, тому що я 25 років до цього йшла. І мені треба було 15 років робити воду внутрішньовенно, щоб зрозуміти: «А навіщо воду вводити внутрішньовенно, якщо воду треба пити!», Спочатку примусово, потім добровільно-примусово, потім усвідомлено, а потім — просто автоматично, тому що по-іншому не можна.
Зв’язок між людьми — їх зв’язок між водою. Нам всім разом треба робити так, щоб ніхто не забруднював воду, щоб ніхто її не розтринькував, не крав. Одна людина нічого не зробить, тільки всі разом ми допоможемо води і в підсумку — самі собі.
Як зробити так, щоб тебе почули?
Коли у моєї мами був інфаркт, я прийшла в реанімацію — їй необхідно було дати води.
А при інфаркті воду хворому не дають. Лікар каже: «не Можна цього робити! Беріть на себе відповідальність». Але як візьмеш на себе відповідальність, якщо лікарі кажуть: «не Можна»? Сестра каже: «Ти що, з глузду з’їхала, а раптом мама помре? «? ?!» Звичайно, таке могло статися, але що ж було робити в тій ситуації?»
Я все одне принесла їй воду, все одне сказала їй: «Пий!» І наші родичі нас не чули й не розуміли. Коли мама вже пішла на поправку, лежала в реанімації, я до неї прийшла і питаю: «А ти воду п’єш?» Вона: «п’ю, п’ю». Я бачу: вона мене не чує. Адже багато років поспіль я їй казала: «Мама! Випий води!» — і ніякої реакції не бачила.
Тоді я принесла їй в реанімацію книжку Батмангхеліджа «Ваше тіло просить води». Вона почала її читати. І приходжу я через два дні, і вона мені каже: «Ой, це така гарна книжка — тобі обов’язково треба це знати.».
Я мало не впала: «Мама, я ж тобі п’ять років казала: «Пий воду!»— «Розумієш, ти мені, напевно, казала, щоб я пила коралову воду, а тут же не про коралову води написано, а про воду взагалі!»
А ваші батьки п’ють воду? Задумайтеся всі, у кого не п’ють воду: якщо зараз ви не розкажете, то завтра буде вже пізно. Звичайно, можна ввести воду внутрішньовенно, але це не буде рятувати людину довго. Допоможе на 3 дні, 5 днів, місяць.
Враховуйте цей фактор нерозуміння людьми важливості води. Найголовніше завдання — навчити своїх дітей, своїх онуків. Адже ніхто особливо не любить воду, всі думали, що вода — це щось пусте. Насправді ж вода — це життя.
У вас є тільки один шлях до людини — через її проблеми. Якщо ви вивчите всі можливі проблеми, систематизуєте їх для себе, і будете говорити з людьми з точки зору їх проблем — тільки тоді люди вас почують. Всіх цікавлять власне волосся, власна шкіра, власна печінка, власні нирки і все інше.
Тому 1,5 літра води в день — це святе