Авторські статтіЗдоров'я

7 основних вітамінів, яких потребує організм після 40 років

Корінь слова вітамінами -vita – в перекладі з латині, і в буквальному перекладі означає “життя”. Вітаміни є настільки важливими, що навіть якщо ваш організм отримує інші поживні речовини, але недостатня кількість вітамінів, це може призвести до цілого ряду захворювань і загальним поганим станом здоров’я.

Коли ви стаєте старше, деякі вітаміни стають ще більш важливими для здоров’я вашого організму.Явились в місті у та стоматологічні проблеми, які з’явзяються з віком, можуть також впливати на здатність отримувати максимальну кількість поживних речовин. У літніх людей частіше починають розвиватися дегенеративні проблеми, такі як остеопороз, хвороба серця, діабет, всі вони пов’язані з харчуванням.

Група Вітамінів В

Нашому організму необхідний не один елемент, а ціла група вітамінів, які впливають на все, від червоних кров’ю дерев’яних клітин до нашої нервової системи. Вони включають в себе тіамін, рибофлавін, нікотинову кислоту, пантотенову кислоту, біотин, вітамін B6 та вітамін B12. Вітамін В12 особливо важливий, коли ви стаєте старше, тому що більш зрілий організм не в змозі поглинати поживні речовини також, як у молодому віці. Білки – риба, домашня птиця, м’ясо і яйця, молочні продукти, зелені листові овочі, боби і горох є гарним джерелом вітамінів. Вегетаріанцям і веганам (особливо), можливо, буде потрібно прийом вітаміну B12 у вигляді добавки, оскільки їх джерела білка обмежений.

Вітамін B6

Вітамін B6 є ще одним важливим вітамін для тих, хто переступивши сорокарічний рубіж. Цей вітамін необхідний для метаболізму цукру в крові і метаболізм жирів, так і для зниження ризику серцево-судинних захворювань, а також допомагає запобігти розвитку ускладнень цукрового діабету. М’ясо, овочі, горіхи, такі, як мигдаль і волоські, а так само банани є прекрасним джерелом вітаміну B6.

Вітамін D

Недостатня кількість вітаміну D, “сонячного вітаміну”, у організмі може бути пов’язаність язано з рядом вікових захворювань, таких як хвороби серця, діабет, розсіяний склероз, рак молочної залози і колоректальний рак; більшість з цих захворювань стосуються людей у віці 40 років або старше. Вітамін D також має важливе значення для зміцнення кісток, допомагаючи запобігти остеопороз. Риба і деякі зернові продукти є джерелом вітаміну D, але люди, як правило, не поглинають вітамін D з продуктів харчування, сонячне світло є кращим джерелом.

Вітамін А

Цей вітамін важливий для різних функцій в організмі, але особливо для зору. Вікові проблеми із зором вмикають макулярну дегенерацію і катаракту. Імунна система, яка допомагає захистити вас від інфекцій, також потребує адекватних кількостях вітамін А. Не варто забувати і про те, що як тільки ви стаєте старше, ваша імунна система стає більш уразливою. Такі продукти харчування, як печінка, яєчні жовтки, солодкий картопля, шпинат, морква і гарбуз є відмінними джерелами вітаміну А.

Вітамін С і Е

Вітаміни С і Е є антиоксидантами. Антиоксиданти нейтралізують вільні радикали – молекули, які виникають, коли клітки організму руйнуються. Вільні радикали можуть сприяти старіння тканин. Потрібно регулярне вживання продуктів з високим вмістом вітаміну С, так як організм людини не може накопичувати цей вітамін.

Ці важливі вітаміни для шкіри, кісток і сполучних тканин, а також сприяє загоєнню ран. Добрі харчові джерела вітаміну С включають в себе цитрусові фрукти та овочі, такі як перець, помідори, броколі і зелені листові овочі. Вітамін Е, як правило, міститься в олії, горіхах, насінні, і зелені.

Вітамін K

Вітамін К допомагає вашій згортання крові. Це особливо важливо, коли ви стаєте старше, тому що ваша шкіра стає тоншою. Цей вітамін також може допомогти зберегти ваші кістки сильними. Хоча люди можуть виробляти вітамін К у кишечнику, продукти, які є відмінним джерелом цього вітаміну включають в себе зелені листові овочі, хрестоцвіті овочі як брокколі і капусту, рибу, печінку, м’ясо і яйця.

Якщо ви дотримуєтеся добре збалансованої дієти, ви можете отримати велику кількість вітамінів з їжею. Тім не менш, проблеми поглинання можуть обмежити ефективність вітамінів. Ваш лікар може перевірити рівні деяких вітамінів і дати вам рекомендації по поліпшенню вашого раціону, якщо проблема виявлена. Не забувайте, що мінерали також мають важливе значення для вашого здоров’я і може діяти синергічно з певними вітамінами. Вітамін С, наприклад, збільшує поглинання заліза. Вітамін D і кальцій є необхідними для міцних кісток

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.