Патріарх Філарет та президент Порошенко назавжди увійшли в історію

Процес надання Томосу про автокефалію УПЦ ніхто зупиняти не збирається. Тепер справа за Україною, після проведення об’єднаного Собору Томос офіційно буде вручено. Тому вже сьогодні можна сказати, що Українська православна церква отримала автокефалію. Про це у своєму блозі пише блогер Мирослав Олешко.

Він нагадує, що процес був запущений ще 17 квітня. Ініціатором став президент Петро Порошенко. Саме він провів неймовірну дипломатичну роботу під час якої провів десятки зустрічей з політичними лідерами в світі, а також лідерами православ’я. Після чого прийняв рішення звернути до Вселенського патріарха, до його Святості з проханням надати Томос. Перед цим президент заручився підтримкою парламенту та громадськості України.

Мирослав Олешко пише, що всі говорили, що це неможливо, адже екс-президент Ющенко вже пробував підняти це питання, але не подужав. Але говорили до того також і про неможливість безвізового режиму з ЄС, говорили також, що підписання асоціації з ЄС неможливо. Однак, все в цьому світі для України можливо, це довів за 4 роки Порошенко та український народ. 24 серпня 1991-го ми отримали незалежну державу. 11 жовтня 2018-го ми отримали незалежну церкву. Незабаром, дуже швидко наші церкви об’ єднаються і отримають Томос з рук Вселенського Патріарха. Блогер підкреслює, патріарх Філарет та президент Порошенко назавжди увійшли в історію.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh