Проблема з “євробляхами” не буде вирішена найближчим часом, – блогер

Питання «евроблях» все-таки потрібно вирішувати. Вирішувати хоча б тому що це є джерелом безладу на дорогах, а ще гірше – джерелом внутрішньої дестабілізації. Звичайно ж, вирішено питання буде за рахунок чесних платників податків, від цього вже нікуди не дінешся. Про це у своєму блозі пише журналіст Олександр Костюк.

Він зазначає, найгірше те, що керівники цих «евробляхерів» не зацікавлені у вирішенні питання. Не зацікавлені з кількох причин: вони давно мають процвітаючий бізнес на завезенні «евроблях», який закінчиться, коли питання буде законодавчо закрито. Вони втратять статус «лідерів-активістів», тобто з політичних діячів знову стануть ніким. Ну і останнє, всі ці блокування і люмпен-революції дуже вигідні Москві. І є підозра, що блокування Києва, штурми Кабміну і будь-яка дестабілізація добре оплачуються російськими грошима.

Журналіст підкреслює, саме тому керівники «бляхері» відкидають будь-які пропозиції і висувають все більш нереалістичні умови, максимально затягуючи справу. Їм не вигідно вирішення питання, на якому вони заробляють непогані гроші, поки він в підвішеному стані. Простіше кажучи, їм не цікаво різати курку, яка несе їм золоті яйця. Ну, а рядових «бляхерів» просто використовують у своїх інтересах, пропонуючи їм металобрухт, зареєстрований невідомо на кого, який в принципі неможливо легалізувати. Просто тому, що вони не є юридичними власниками цих авто.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh