Новини

Олешко: деяких людей, які зібралися вчора під Радою, щиро шкода, тому що вони стали жертвою Новинського і компанії

Закон про перейменування УПЦ МП лежав у Верховній Раді з 2016 року і чекав свого часу. Буквально за тиждень його підняли з полиці і швидко прийняли. Гоп-компанія на чолі з Новинським, Медведчуком, Шуфричем пригнала під Верховну Раду російських православних мітингувальників. Їх ніхто з правоохоронців пальцем не чіпав, тому що у нас вільна країна на відміну від Росії і навіть ці зазомбовані люди мають право на свободу самовираження. Про це у своєму відеоблозі зазначив український блогер Мирослав Олешко.

За його словами, деяких з людей, які вчора стояли під Верховної Радою щиро шкода, тому що вони настільки перейнялися ідеєю «російського світу», ідеєю Єдиної російської церкви, що самі не помітили, як стали жертвою маніпуляцій Новинського і компанії.

Мирослав Олешко зазначає, що на мітингу під парламентом, як завжди, звернули на себе увагу деякі деталі. Люди тримали в руках ікону з царем Миколою II, того самого, дітей якого розстріляли ті, хто потім вирішив використати релігію як знаряддя пропаганди.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України