Авторські статті

Створено Народну Раду Києва

27 січня 2014 року відбулось засідання Комітету Самоврядування міста Києва за участі депутатів опозиційних фракцій різних рівнів та представників громадськості.

Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«Комітет Самоврядування перетворено в Народну Раду міста Києва,яка буде здійснювати функції самоврядування у столиці до обрання легітимної Київської міської Ради та Київського міського голови», – зазначається у політсилі.

«Народна Рада Києва у своїй діяльності керується інтересами міської громади», – сказано у повідомленні.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

11 коментарів

 1. Спочатку створили керівництво ВО Майдан, не порадившись з народом. А тепер Народна рада без погодження кожної кандидатури з народом. Яка ж вона народна? інакше кажучи, маленька біла лисичка на букву П…

 2. Покажіть, де в Конституції прописано про легітимність такого органу!Якщо “громадяни мають право вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та місцевого самоврядування” (стаття 38), то чому цей орган створено без виборів та участі самих киян??? Ну що це за дикість “по дорозі в Європу”???

 3. … просто офигеть !!! приехавшие в Киев с западных областей создали месный орган самоуправления )))) прям народовластие по Львовски ))) спасибо вам от жителей Киева … значала засрали Киев а теперь еще побыть у “корыта” дайте-бо свое пустое…

 4. Усих мыстян хто відмовиться здати кошти- взяти на карандах, а на дверях помешкань намалювати хрестики

  1. С какой стати фашисткое быдло выползло из своих вонючих хат и распоряжается в Киеве! Мне 65 и я ещё помню разбомблённый Киев и вот снова пришли аккупанты. Забыли, как после Хатыни их вырубили в пень белорусские партизаны. Пусть эта тварь только попробует вонять возле моей двери, как минимум получит удар током, а как максимум картечь в брюхо. В отличие от трусливых западенских крыс с замотаными мордами, я никого не боюсь. Несколько тварей пристрелю. Так что милости прошу.

 5. шановна громадо.
  звертаємося до київської народної ради.
  повстанці дарницького району на боці революції і будуть воювати за волю до останньої краплі крові.
  але координації дій нема жодної, невідомо хто війшов до народної ради, невідомо що робить з районними радами. ми не приймемо політичних проституток, партійних функціонерів та іншу шлоєбєнь. тільки народна воля. тільки Революція. слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.