Створено Народну Раду Києва

27 січня 2014 року відбулось засідання Комітету Самоврядування міста Києва за участі депутатів опозиційних фракцій різних рівнів та представників громадськості.

Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«Комітет Самоврядування перетворено в Народну Раду міста Києва,яка буде здійснювати функції самоврядування у столиці до обрання легітимної Київської міської Ради та Київського міського голови», – зазначається у політсилі.

«Народна Рада Києва у своїй діяльності керується інтересами міської громади», – сказано у повідомленні.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

11 коментарів

 1. киевлянин

  вот еще чиновников-бюрократов прибавилось.народ счастлив!!!

 2. Ксенія

  Спочатку створили керівництво ВО Майдан, не порадившись з народом. А тепер Народна рада без погодження кожної кандидатури з народом. Яка ж вона народна? інакше кажучи, маленька біла лисичка на букву П…

 3. Так повертаємося у радянські часи? Знову ради?

 4. Киянин Сергій

  Покажіть, де в Конституції прописано про легітимність такого органу!Якщо “громадяни мають право вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та місцевого самоврядування” (стаття 38), то чому цей орган створено без виборів та участі самих киян??? Ну що це за дикість “по дорозі в Європу”???

 5. долой мовнюков-свидомитов! долой рагулей! на хер всех обратно в схроны !

 6. … просто офигеть !!! приехавшие в Киев с западных областей создали месный орган самоуправления )))) прям народовластие по Львовски ))) спасибо вам от жителей Киева … значала засрали Киев а теперь еще побыть у “корыта” дайте-бо свое пустое…

 7. Усих мыстян хто відмовиться здати кошти- взяти на карандах, а на дверях помешкань намалювати хрестики

  • Марина

   С какой стати фашисткое быдло выползло из своих вонючих хат и распоряжается в Киеве! Мне 65 и я ещё помню разбомблённый Киев и вот снова пришли аккупанты. Забыли, как после Хатыни их вырубили в пень белорусские партизаны. Пусть эта тварь только попробует вонять возле моей двери, как минимум получит удар током, а как максимум картечь в брюхо. В отличие от трусливых западенских крыс с замотаными мордами, я никого не боюсь. Несколько тварей пристрелю. Так что милости прошу.

 8. шановна громадо.
  звертаємося до київської народної ради.
  повстанці дарницького району на боці революції і будуть воювати за волю до останньої краплі крові.
  але координації дій нема жодної, невідомо хто війшов до народної ради, невідомо що робить з районними радами. ми не приймемо політичних проституток, партійних функціонерів та іншу шлоєбєнь. тільки народна воля. тільки Революція. слава Україні!

 9. еще одни бездельники к кормушке со своими мамками, няньками, детьми…

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh