Авторські статті

Олег Тягнибок: “Присутність численної громади перед парламентом – демонстрація европейських прагнень українського народу”

7 листопада 2013 року понад 10 тисяч громадян зібралися біля Верховної Ради України, аби продемонструвати евроінтеграційні прагнення українського народу.

Учасники мітингу – представники опозиційних політичних сил на чолі з лідерами опозиції.

Виступаючи перед присутніми, Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок заявив: “Колись цей день було спаплюжено – його оголошено днем кривавої революції, кривавого червоного режиму. Однак я переконаний, що нині запанують кольори неба і пшениці – кольори українського національного стягу. Цей день є визначальним для кожного з нас, адже буде вирішено подальшу долю української держави.

Упевнений, що український народ переможе і ми пануватимемо у свої державі, на власній землі, адже українці – европейська нація. Ще одним доказом того, що ми переможемо, є те, що нині комуністи, як ті щури, втекли з парламенту.

Присутність такої численної громади перед парламентом допоможе вплинути на ухвалення позитивного рішення щодо европейського майбутнього України, адже це – демонстрація з боку українців підтримки евроінтеграційних прагнень, і це, без сумніву, один зі шляхів тиску на чинну владу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.